Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

C. L a u r e l .

YazarMesaj
Cassidy Laurel
6. Sınıf | Nigra Öğrenci
6. Sınıf | Nigra Öğrenci

Karakter Yaşı : 18.
Gerçek Yaş : 22
Lakap : Cass.

MesajKonu: C. L a u r e l .   Çarş. Mart 02, 2011 9:55 pm

# Ad-Soyad: Cassidy Laurel.
    # Rp Gücü: Doksan.
    # İstenilen kan türü: Nigra.
    # Kurgu Özeti: Hayata gelirken seçim yapma şansı yoktur. Kimisi ona bahşedilenlerden memnundur, kimisi yaşadığı hayatı inkar eder. Cassidy memnun olanlardan. Damarlarında akan bronz-bakır kanıyla her zaman gurur duyar. Annesi ve babasının anlamsız ve sert aşkından doğan çocuk olmakla duyduğu gibi. Annesi Elanor ırkının tersine oldukça zarif bir hanımefendidir. Diğer Nigra'lar gibi öldürmekten yana değildir. Yani yaşamını ve ırkını inkar eder. Babası Nicholas ise tam bir Nigra'dır. Sert ve güçlü. Cassidy annesiyle babasının karşılaşmasını bilmez. Konu ne zaman açılsa bir şeyler olur ve kapanır. Birbirine bu kadar zıt iki Nigra'nın yaşamı takdir edilecek şekilde zordur; ama Elanor ve Nicholas tüm bu zorluklara karşı beraberdir. Cassidy'e gelirsek. Nadir kullandığı zarafetini annesinden tümüyle almıştır; ama kişiliği tamamen babası gibidir. Düşman, korkusuz, güçlü. O acı çektirmeyi sever. Hayatını buna göre şekillendirmiştir. Karanlık onu sardığında bundan oldukça memnundur. Karanlıkla Cassidy bir bütündür.
Kullanıcı profilini gör
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı

MesajKonu: Geri: C. L a u r e l .   Çarş. Mart 02, 2011 10:03 pm

Onaylandı. Meslek başvurunuzu yaptıktan sonra rütbeniz verilecektir.
Kullanıcı profilini gör

C. L a u r e l .
1 sayfadaki 1 sayfası