Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lachesis.

2 posters
YazarMesaj
Lachesis Paparizou
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Lachesis Paparizou

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

Lachesis. Empty
MesajKonu: Lachesis.   Lachesis. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 4:24 pm

Lachesis Paparizou.
90.
Lanceus.
Lachesis kim mi? Bunu asla bilemeyeceksiniz, o bile bilmiyor kendini. Kibir. Onu hiçbir kelime bu kadar iyi özetleyemez. Buz gibi teni, yumuşak hatlı suratı ardında gizledikleri, tırnaklarınızın tek tek çekilmesinden bile çok acı verir size. Ondan korkuyor musunuz? Bu güzel. Korku kadar kudretli bir duygu olamaz. O, kendinden korkanlardan yararlanmayı sevmez, gözü her zaman yükseklerde olmuştur. Doyumsuz, tatmin edilmesi zor bir makine gibidir. Duyguları var mı? Tutkuları var. Erkek arkadaşları oldu; ama erkeklere olan ilgisi giderek sönmeye başladı. Bir sevgilisinin kemiklerini kırdı; çünkü babasına çok benziyordu, başka çaresi yoktu. Diğeriyse, uçurumdan aşağı attı kendini. Üzülmedi Lachesis, onun için hiçbir şey vazgeçilmez değil. Belki hayal kırıklığına uğradı, iki saniye kadar. Geride bırakılmayı sevmediği için kimseyle yakınlık kurmaz. Olgun bir kadın, masum bir genç kız ya da namusun ta kendisi.
Şöyle geçmişi özet geçersek: On iki yaşından beri tedavi görüyor Lachesis. Bir nevi tımarhaneye tıkılıyor. Bileklerini kesiyor, ardından etlerini. Hiçbir zaman yetmiyor ona, bu uyuşturucudan farksız. Zevk için başlattığı amaçsız oyunlar bunlar. Bir adama aşık oluyor; ama onun olamayacağını bildiği için, gözünü kırpmadan öldürüyor. Bu onun için anlık bir refleksten farksız, üstelik deli olduğunu da kabul etmiş biri, kendini yargılamayı bıraktı. Sadist olduğu kadar mazoşist de. İsminin anlamı kader demek; oysa, kadere inanmaz.
Dahası: Babası, ona aşık oluyor, Lachesis, Clades olduğunu iddia edene kadar en azından. Tekrar tımarhaneye tıkılıyor, morfin kokularını, mermer duvarlardaki çizikleri aklından çıkarması güçtür genç kızın. En önemlisi de bir tılsımı var. Babasının eski sevgili Lamia'dan kalma bir zümrütle bezenmiş, paha biçilemez bir tılsım bu. Acı çekmeyi sevdiği için, nefret ettiği anıları yanında taşımayı sever Lachesis; tılsımı boynundan çıkarmaz. Kolyenin kehaneti, on bininci insanın kanını yere serdiğinde, tüm hakimiyetin ellerine geçeceğiyle alakalıdır. Yine de işini ağırdan alır Lachesis; ölüm korkusu yoktur. Ayrıca buna, doğru olduğuna gerçekten inandığından değil; inanacak bir şeylere ihtiyaç duyduğundan inanır.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Lachesis. Empty
MesajKonu: Geri: Lachesis.   Lachesis. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 4:29 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Meslek başvurusu yaptıktan sonra rütbeniz verilecektir.

Lachesis.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lachesis.
» Lachesis.
» Lachesis.