Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emeri Spring McStochun

2 posters
YazarMesaj
Emeri Spring McStochun
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Emeri Spring McStochun

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Yok.

Emeri Spring McStochun Empty
MesajKonu: Emeri Spring McStochun   Emeri Spring McStochun Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 1:12 pm

Ad-Soyad:
Emeri Spring McStochun
Rp Gücü:
90
Kan Türü:
Lanceus
Karakter Özellikleri:
Çok küçük yaşta katledilen anne ile babasının acısını hala içinde yaşıyor. Herkes artık bu olayın şokunu atlattığını düşünsede o aslında olanları unutmamış ve bu hazin hikayede onun kişiliğini fazlasıyla etkilemiştir. Adaletli olmasına karşın her zaman kendini üstün görür. Kibirli olmasına karşın içinde merhamet ve hırslı bir kişilik vardır. Sevgi ne demek kabaca bilir ama bu duyguyu henüz tatmadığından ötürü karşısındaki insanlara şirinlikler taslamak yeine her zaman olduğu gibi davranır. Kıskanç ve inatçıdır. Gerektiği zaman gizemli gerektiğinde ise patavatsızın tekidir. Anlayacağınız Ruh hali ve kişiliği her an her dakika hatta her saniyede bir değişime uğrar. Büyüye ve mistik güçlere duyduğu ilgi kuvvetlidir ancak yaşamını değiştirebileceğinden ötürü çok nadir kullanır büyüyü.
Ailesi Hakkında Bilgi:
Anne ile babasının hayatlarını araştırmakla geçmiştir ömrü. Hatırladıkları ve bildiği yalan yanlış bilgiler; Annesinin bir Nigra babasının ise Alba oluşu. Sonra, ikisininde birbirlerini tamamladıklarını duymuştur eş dosttan. Annesinin yeteneği Karanlık iken Babasının yeteneği Işıkmış.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Emeri Spring McStochun Empty
MesajKonu: Geri: Emeri Spring McStochun   Emeri Spring McStochun Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 4:43 pm

~
Ah, zaman. Kimilerinin hayatlarına zehirli baharatlarla -ki seninki gibi-, kimininkine ise türlü şekerlemelerle süs katıyor.
Kimi acı ile yoğuruluyor, kimi güzelliklerden şatosuna kendini kapatıyor. Ancak öyle görünüyor ki sen zamana karşı bu kadar boyun eğmiş değilsin.
Tek yapman gereken kendi içindeki o koca düğüme biraz olsun çözüm bulmak. Ancak o zaman altındaki güce sahip olmuş sayılacaksın.
Damarlarında taşıdığın, zamanda hükmü mümkün kılacak sana.
Zaman, zaman, zaman... tek kurtuluşun zaman olacak.
~

Emeri Spring McStochun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emeri Spring McStochun
» Emeri Spring McStochun
» Emeri Spring McStochun