Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"Oyun Kurguları"

YazarMesaj
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

"Oyun Kurguları" Empty
MesajKonu: "Oyun Kurguları"   "Oyun Kurguları" Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 6:09 pm

Oyun kurgusu, belli bir sıklıkta yayınlanan rol oyunu kurgusudur. Tek bir rol oyunu adına belirlenmesi ile yan kurgudan ayrılır. Yan kurgu paralelinde gerçekleşecek bir olay belirlenir ve isteyen üyelerle bir rol oyunu yazılır.

& Önceden başvurup adını yazdırmayanlar ileri zamanda rol oyununa katılamazlar.
& Vis Sanctus ara ara oyunlara müdahale edip, gidişat hakkında bilgilendirme yapar.
& Oyuncunun bilgisi olmadan kimse öldürülemez, en fazla yaralanır. Ancak bu durumlarda da yine üyenin kendisinin bilgilendirilmesi gerekir.
& İsteyen katılımcılar karakterlerinin bu kurguda ölmesini sağlayabilir. Başvuruda belirtmesi yeterlidir.
& Oyun kurucuların (adminlerin) bilgisi dışında, rol oyunlarınızda kendi dilediğiniz doğrultuda hareket etmemelisiniz. Planladıklarınızı, açılan başvuru başlığı altından adminlere belirtip onay almalısınız.
& Rol oyunları çok uzun olmamalıdır. Kısa ancak düzgün yazmaya dikkat ediniz.
& Katılımcılar arasında bir yazı sırası belirlenecektir. Belirtilen sıra dışına çıkılmamalıdır.
& Sırası gelen kullanıcı bekletmeden en geç 24 saat içerisinde oyununu yazmalıdır. Bu şarta uymayacaklar başvurmamalıdır.
& Kazanan taraf Vis Sanctus tarafından belirlenecek olup, oyuncuların rol oyunlarının kalitesi ile de doğru orantılıdır. Kısacası ne kadar iyi yazarsanız o kadar başarılı olursunuz.
& Bu kurallar güncellenebilir.

"Oyun Kurguları"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Kurgusu 1; Büyük Açılış
» İsyan Oyun Eleştirisi | Avi Maraşlıyan
» Merhaba ben İlker ,oyun adımla Skylar...