Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Phoenix

2 posters
YazarMesaj
Phoebe Nox Viatrix
De Inferno | Foto Muhabir
De Inferno | Foto Muhabir
Phoebe Nox Viatrix

Karakter Yaşı : 47
Gerçek Yaş : 30
Lakap : Phoenix

Phoenix Empty
MesajKonu: Phoenix   Phoenix Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:04 pm

Ad-Soyad: Phoebe Nox Viatrix ~ Phoenix
Rp Gücü: 88 (bkz. Codetta)
İstenilen kan türü: Alba
Kurgu Özeti:
    Phoenix, Albalar'a göre genç sayılabilecek yaşta bir kadındır. Disiplinli ve otoriter yapısı onu ulaşılması güç bir insan haline getirse de tatlı dili ve sempatik tavırlarıyla insanları kolayca etkileyebilir. Kolay kolay güvenmez ama bir Nigra'nın içinde dahi iyilik arayabilecek kadar iyimser olabilir. Tanıştığı insanlarla bağ kurarak onları anlamaya çalışmak onun için en heyecan verici uğraş sayılabilir. Belki de bu yüzden hayatını gazeteci olarak sürdürmeyi seçmiştir. İşinde başarılı olmak için kendini sürekli geliştirmeye çalışmaktadır ve bu da onun kapsamlı bir bilgi ve kültür birikimi edinmesinde önemli rol oynamıştır. Soyunun ona mirası olan hayat yolculuğunu Alba olmaktan gurur duyarak sürdürdüğü gibi Lanceus ve özellikle de Nigralar'a karşı müthiş ilgisinin, gazeteci merakıyla birleşerek genç kadını başını derde sokabileceği durumlara düşürmesi neredeyse kaçınılmazdır.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Phoenix Empty
MesajKonu: Geri: Phoenix   Phoenix Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:12 pm

Başvurunuz kabul edilmiştir. Meslek başvurunuzun da ardından rütbeniz verilecektir.

Phoenix
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Phoenix
» Phoenix