Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Isaac.

2 posters
YazarMesaj
Isaac Adams
Ölü
Ölü
Isaac Adams

Karakter Yaşı : .
Rp Partneri : .

Isaac. Empty
MesajKonu: Isaac.   Isaac. Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 8:33 pm

# Ad-Soyad: Isaac Adams.
# Rp Gücü: 84
# Kan Türü: Alba
# Karakter Özellikleri: Küçüklüğünden beri inandığı bir "doğru" vardır, her zaman o doğrunun peşinden koşar. Yalanlardan, zorbalıktan, hırsızlıktan; kısacası tüm "yanlış"lardan nefret eder. Doğruya giden yolun bilgiden geçtiğini düşünür, bu yüzden sürekli okur. Genel olarak sessizdir, ve sakindir. Fikirleri onun için çok değerlidir, herkesin o fikirlerden yararlanmasını ister. Arkadaşları ve ailesi onun için gerçekten önemlidir, onlara -belki de gereğinden fazla- güvenir.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Annesini hiç tanımamıştır, ancak cesaretli bir Alba olduğunu anlatmıştır hep babası. Hayatını şekillendiren babası da kendisi gibi Alba'dır. Kardeşi yoktur, tek çocuk olarak büyümüştür. Babasıyla birlikte başlamıştır "doğru"ya olan yolculuğu, ve o ölünceye dek birlikte devam etmişlerdir...
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Isaac. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac.   Isaac. Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 9:11 pm

~
Yaşamını adadığın doğruyu görebiliyorum, ruhundaki o saf aydınlığı...
Yeteneğinde ruhundan aşağı kalmayacak şekilde parlak ve aydınlık.
Sana bahşedilen güç ışık!
~

Isaac.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isaac.
» Isaac.
» Isaac.
» Isaac The Great.