Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~A. Carmen Dolores~

2 posters
YazarMesaj
A. Carmen Dolores
Bilim İnsanı
Bilim İnsanı
A. Carmen Dolores

Karakter Yaşı : yok benim yaşım.
Rp Partneri : Amber <3
Lakap : İşte Aichou de, Aya de, ne bilim olum, takıl sen.

~A. Carmen Dolores~ Empty
MesajKonu: ~A. Carmen Dolores~   ~A. Carmen Dolores~ Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:20 am

# Ad-Soyad: A. Carmen Dolores
# Rp Gücü: 94
# Kan türü:Nigra
# Özel Yetenek:Ölüm
# İstenilen Meslek: Bilim insanı. Fakat kurgumu oturttuktan sonra eğer mümkünse Astronomi profesörü olmak istiyorum.
# Kurgu Özeti: Eğer isteğim kabul edilirse;
Yalnız olduğunu hiçbir zaman önemsememesinin nedeni, günlerinin una bulanmış geceler ile örtüşmesi idi belki de. Karanlığı gizleyen aydınlıkta, kendisini, gücünü ve henüz yaşanmamış anılarını kolayca saklayabiliyor, ve böylelikle tutkusu haline gelen her şey ile daha fazla ilgilenebiliyordu. Fakat her döndün vaktinde bulunduğu yerden ayrılma isteği ve gönlünce avlanamaması onu güçsüz kılmaya başlamış, fazla av bulamaması onu çileden çıkartmıştı. Belki de yeniden oyunlarına başlamalı, daha fazla güç kazanmalıydı. Lâkin bunun için insanlara uzak olduğu kadar yakın, güçlü olduğu kadar zeki olmalı ve buna göre davranmalıydı, tabii eğer bu oyunu da birinci olarak bitirmek istiyorduysa...
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

~A. Carmen Dolores~ Empty
MesajKonu: Geri: ~A. Carmen Dolores~   ~A. Carmen Dolores~ Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:30 am

Aynı anda bilim insanı ve astronomi prof. olmanız mümkün değil ne yazık ki. Ben bilim insanı olarak veriyorum rütbenizi, kurguda meslek değişimine gidecekseniz, daha sonra 'bilim insanı' rütbesini tamamen bırakarak başvuru yapabilirsiniz.

~A. Carmen Dolores~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~A. Carmen Dolores~
» ~A. Carmen Dolores~
» Carmen
» Carmen
» Lorrain, Carmen.