Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daphne Ruthree

2 posters
YazarMesaj
Daphne Ruthree
Alba | Yazar
Alba | Yazar
Daphne Ruthree

Karakter Yaşı : 26
Rp Partneri : Belki bir gün...

Daphne Ruthree Empty
MesajKonu: Daphne Ruthree   Daphne Ruthree Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 11:21 pm

# Ad-Soyad: Daphne Ruthree
# Rp Gücü: 90
# Kan türü: Alba
# Karakter Özellikleri: Daphne aslında açık fikirlidir; fakat çevresi tarafından yanlış algılanır. Nigralara sempati duyar. Aykırı bir tiptir. Yenilikçidir. Kalıplaşmış yargılardan hoşlanmaz, sabit fikirli kişilerle tartışmaktan kaçmaz. Kendi ailesine bile rahatlıkla kafa tutabilmektedir. Kimsenin onu destekleyip desteklememesini umursamadan fikrini büyü bir inançla savunur. Nigraların mutlak kötü olamayacağını, nigra olmayı onların istemediğini, tanrıların seçimlerinden sorumlu tutulmalarının haksızlık olduğunu düşünür. Nigraların avlanmadan da hayatta kalabilmelerinin bir yolu olması gerektiğini düşünür. Fazla gerçekçidir bu özelliği onu pesimist kılmaz. Olayların iyi ve kötü yanlarını olduğu gibi kabul eder. Moralini bozmak zordur.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Annesi de babası da albadır. Babası yaşam annesi ışık özelliğine sahiptir. Yedi çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur Daphne. Babasıyla görüş ayrılıkları yüzünden sürekli tartışırlar.

Dip Not: Albaların kolay kabul edebileceği fikirleri savunmayacak. Mantık yeteneği her ne kadar gözüme cazip görünse de karakter için uygun bulmuyorum. Karar aşamasında bunu da göz önünde bulundurursanız müteşekkir olurum.

Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Daphne Ruthree Empty
MesajKonu: Geri: Daphne Ruthree   Daphne Ruthree Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 12:16 am

~
Fikirlerinin diğerlerinden bu denli aykırı oluşu başına elbet bir bela açacak gibi görünüyor.
Uygulama şekillerin de en az kararların kadar dikkat çekici.
Viva'nın çocuklarından olup da kirli kanlılara bu kadar merhametli oluşun belki de özünden kaynaklanıyor.
Yüreğinde taşıdığın bambaşka bir enerjiden.
Yaşam enerjisinden.
~

Daphne Ruthree
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daphne Ruthree
» ~~Leon~~(Daphne Ruthree)
» Daphne