Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Geliştirme Merkezi Yönetmeliği

YazarMesaj
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Geliştirme Merkezi Yönetmeliği Empty
MesajKonu: Geliştirme Merkezi Yönetmeliği   Geliştirme Merkezi Yönetmeliği Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 1:13 am

1. Rol oyunlarını eleştirecek olan arkadaşlar birer başlık açacaklar. İstediğiniz kişinin başlığına başvurmakta özgürsünüz. Ancak eleştirecek kişiyi belirlerken sadece rp kalitesine ve yorumculuğuna değil, aynı zamanda meşguliyetine de bakmalısınız. İncelemesi gereken bir yığın rol oyunu bulunan kişiye bir de sizin yollamanızın bir anlamı olmayacaktır.

2. Kesinlikle siz başlık açmayacaksınız. Açılmış olan başlıklara başvurmalısınız. Kimlerin başlık açacağını adminler belirler.

3. Eleştirilmesini istediğiniz rol oyunları kısa olmalıdır. Maksimum bir word sayfası olmasına dikkat ediniz ki kişi yazınızı bir an önce okuyup eleştirebilsin. Unutmayın, rol oyununun kalitesini uzunluğu belirlemez.

4. Buraya her türlü eleştiriye hazır olarak başvurmalısınız. Olumsuz eleştiriler zorunuza gidecekse hiç başvurmamanız önerilir.

5. Önerileri de uygulamaya özen gösterin.

6. Rol oyunu yazımı hakkında bilgisi olmayanların da başvuruda bulunmadan önce öneriler başlığını incelemeleri önerilir.

Geliştirme Merkezi Yönetmeliği
1 sayfadaki 1 sayfası