Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Clémentine.

2 posters
YazarMesaj
Clémentine Daphne Lórien
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Clémentine Daphne Lórien

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Clémentine. Empty
MesajKonu: Clémentine.   Clémentine. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 5:28 pm

Ad-Soyad: Clémentine Daphne Lórien
Rp Gücü: 90
İstenilen kan türü: Alba
Kurgu Özeti: Mutluluk ve huzur. Belki de arayışını sürdürdüğü şeyler bunlardır. Dışarıdan neşeli görünen bir kızdır, yaşadıkları ve hissettikleri içinde gömülüdür; çok nadir ortaya çıkarlar. Öfke en hoşlanmadığı duygudur, insanların öfke kıvılcımları sonucu neler yaptığını gördükçe de kendini bu duygudan ve onun yaptırabileceklerinden uzak tutmaya çalışır, sakin yapısının da buna katkısı olduğu inkar edilemez. Ailesini küçükken kaybetmiştir. Bunun sonucu yanında yaşamaya başladığı aile bireyleri onun özgür ruhuna hiç bir zaman engel olamadılar. O, o an nerede olmak istediğine inanıyorsa orada olur, ne yapması gerektiğini düşünüyorsa onu yapar. Bir başkalarının kuralları ona mantıklı gelmediği sürece askıda kalır kabul ve uyulma konusunda bu yüzden de genelde kural tanımaz biri olarak bilinir. Annesi ve babası onu bıraktığından beri -ki uzun süre böyle kurgulamıştır çocuk zihni ölümlerini- kendini tamamen tek başına hissetmeye başlamıştır. Beraber yaşadığı tek kişi kendisidir, bunu yalnızlık olarak adlandırmasa da. Bu durum onu rahatsız etmez. Her ne kadar düzenli hayatların içinde bulunsa da düzen denen kavrama ne kadar uyum sağladığı görecelidir. Eğer bir şeyler onu rahatsız etmeye başlarsa işi eğlenceli bir hale getirmeye çalışır öncelikle, vazgeçmese de içinde hırs kıvılcımları barındırdığı söylenemez.

Annesinin(Yaşam) anılarında en çok kalan neşeli yanını hep anımsayarak hayatına bu şekilde devam etmeye çalışır. Babasınınsa(Işık) etrafa yaydığı, o özlem duyduğu güven duygusu yüzündendir belki de güven konusunda ki hassaslığı. Onların kaybının artık kendi hayatını barındıran yolu açtığına inanarak nefes alışlarına devam ediyor.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Clémentine. Empty
MesajKonu: Geri: Clémentine.   Clémentine. Icon_minitimeÇarş. Mart 23, 2011 5:47 pm

~
Mutluluğa ve huzura uzanan özlemin için fazla uzaklaşman anlamsız.
Aradığın her şeye zaten sahipsin.
Özünde keşfetmen gerekenler bekler sabırsız..
Hayallerini ne kadar istediğini bilmelisin.
O zaman sihir sana yol gösterecek karşılıksız.
Özel bir yeteneğe hükmetmektesin.
Yaşam gibi usul, kaygısız.
~

Clémentine.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clémentine.
» Clémentine.
» Clementine Carter
» #Clementine Carter