Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bonnybon*

2 posters
YazarMesaj
Bonnie Warner
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Bonnie Warner

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Yok, henüz^^
Gerçek Yaş : 28
Lakap : BonnyBone, Bonny falan.

Bonnybon* Empty
MesajKonu: Bonnybon*   Bonnybon* Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 3:47 pm

# Ad-Soyad: Bonnie Warner
# Rp Gücü: 68
# Kan Türü: Alba -Başvuru yapılmıştır.
# Karakter Özellikleri: Neşeli, ortama uyumlu güleç bir kızdır. Ama genelde yalnız olmayı tercih eder. İçinden pollyannanın çıkabileceğine inanırsınız. Çünkü hiiçbir şeyi kötü düşünmez. Duygusaldır, Ayrıca çok da cesur. Sevdikleri için elinden gelenin en iyisini yapar. Hiç bir şeyin ölmesini sevmez. Bu ona acı verir.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Ailesi Bonnie ile çok ilgilenir. Bonnie'nin kardeşi olmadığı için onu hep şımartmışlardır. Annesinde Yaşam gücü vardır ve bu onu çok etkilemişir. Öldüğü için çok ağladığı köpeğinin annesinin elinde yeniden hayata döndüğünü gördüğünden beri başka bir şey düşünemez olmuştur. Babasında ise ışık yeteneği vardır. Şu anda onlardan ayrı olması kendisini üzse de onların savaştığı şey uğrunda eğitim aldığını bildiği için içi rahattır.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Bonnybon* Empty
MesajKonu: Geri: Bonnybon*   Bonnybon* Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 4:10 pm

~
Hayatı, yaşamı ne denli benimsediğini görebiliyorum. Bu sana annenden geçmiş olmalı. Ancak babanın bıraktığı etki çok daha parlak üzerinde... Tüm bu gülümseyişlerin kaynağı ışık!
~

Bonnybon*
1 sayfadaki 1 sayfası