Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sheridan

2 posters
YazarMesaj
Sheridan Katie Connelly
Nigra | Yazar
Nigra | Yazar
Sheridan Katie Connelly

Karakter Yaşı : 23
Rp Partneri : ~

Sheridan Empty
MesajKonu: Sheridan   Sheridan Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 7:09 pm

# Ad-Soyad: Sheridan Katie Connelly
# Rp Gücü: 93
# Kan Türü: Nigra
# Karakter Özellikleri: Ailesinin çoğu gibi ağır başlı ve sakindir. Buz gibidir, ciddidir ve genelde diğerleri ondan korkar. Sosyal biri olmasına karşın yalnızlığı tercih eder. Karanlık onun huzur bulduğu yegane yerdir. Geceleri gezmekten hoşlanır, özellikle boş zamanlarında bir şeyler karalamayı sever. Ölüm kadar soğuktur. Mesafeli bir kişiliği olsa da yakınlarına oldukça değer verir.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Connelly ailesi, Nigra'lar arasında söz sahibi, seçkin ailelerden biridir. Genellikle ağır başlı oluşları, olayları sakinlikle ele almalarıyla tanınırlar. Çoğunlukla karanlık güç yeteneğine sahiptirler. Aile üyelerinin hepsi ciddi ve soğuk bir portre çizer. Çok uzun zamandan beri var oldukları bilinmektedir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Sheridan Empty
MesajKonu: Geri: Sheridan   Sheridan Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 8:04 pm

~
İçindeki kötülük karanlığa hafife alınmayacak derece yakın fakat karanlığa yön verecek kadar kalpsiz olmadığını görüyorum. Öyleki ailenden gelen kötülük dahi senin kalbini yeterince taşlaştıramamış. Soğuk düşüncelerini ölüm yeteneğinle süslemeye ne dersin?
~

Sheridan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheridan
» Sheridan
» Sheridan