Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Théodore.

2 posters
YazarMesaj
Théodore Jaden
Alba
Alba
Théodore Jaden

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Théodore. Empty
MesajKonu: Théodore.   Théodore. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 10:55 pm

95, Alba.
Bir Alba karamsar olmayacak, içinde kötülük barındırmayacak diye bir şart yok, değil mi? Ted, ırkının gölgede kalmış, duygulardan ve duygusallıktan yoksun çorak topraklarında yetişmiş sanki. Alba ailesi gözlerinin önünde öldürülmüş, Nigralara karşı kanlı bir nefret duyuyor ya da kopkoyu bir hissizlik, içinde her şey karman çorman. O yüzden kendini, öldürmeye, intikam almaya adadı, savaşı içinde kişiselleştirdi ve Vis Sanctus'a lanet okumadığı gün, Vis Sanctus onu lanetledi. Ted böylece inancını da kaybetti, geceleri güçlü veya güçsüz, genç ya da yaşlı, fark etmez, Nigraları, takım arkadaşları ile öldürürken vicdanının sesini hiç duymuyor. Yinede ailesi için göz yaşı dökmüyor da değil, her gece onları andığı, gününün en saf dakikaları, Vis Sanctus'un kutsallığına en fazla yaklaştığı an.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Théodore. Empty
MesajKonu: Geri: Théodore.   Théodore. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 11:01 pm

~
Yolunu kaybetmiş gibisin, gitmen gerekenden çok farklı, kirli bir yol adımlarınla arşınlanıyor. Kararların seni sürekli derinlere, kuytulara çekerken damarlarının çağrısına da kulak vermek zorundasın. Ama merak etme, bu dengeyi sağlarken mantık hep yardımcın olacak.
~

Théodore.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Théodore.
» Théodore.