Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Penthesilea.

2 posters
YazarMesaj
Penthesilea
Nigra
Nigra
Penthesilea

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~
Lakap : Pen, Lea.

Penthesilea. Empty
MesajKonu: Penthesilea.   Penthesilea. Icon_minitimeÇarş. Mart 30, 2011 11:21 pm

Ad-Soyad: Penthesilea olarak tanınıyor, gerçek ismini kimse bilmiyor.
Rp Gücü: 90.
Kan Türü: Nigra.
Özel Yetenek: Ölüm.
İstenilen Meslek: Yok.
Kurgu Özeti: Buz gibi. Gerçekten de buz gibi bir kadındır Penthesilea. Onun duygusuzun teki olduğunu düşünmeniz için, beş dakika bile fazladır. Kötülüğünü vurgulamayı sevmez, daha çok kendi içinde derin bir savaş verir. Damarlarında gezen kötülüğü engellemeye çalışmaz; kutsal olduğunu düşünür. Yenilmekten ve haksızlıktan nefret eder, çıkarları için yapamayacağı şey yoktur. Diğerlerinin düşüncelerini önemsemez, tek olduğunu bilir. Çoğu zaman gözlerini kör eden kibir, mantık yolundan kolayca çıkmasını sağlar.
Ne annesi babasını öldürdü, ne de babası, sürekli çeşitli işkenceler uyguladı ona. Rahattı ona batan belki de, hayatı fazlasıyla sıradandı. Evden kaçarak yeni hayatını başlattı genç kız, olgunlaştı. Her şey bu kadar kolay onun için, vazgeçilmez bir şeyi yok. Hiçbir zaman karşılarına çıkmayı düşünmedi, özgür hayatını sürdürmeye devam ediyor.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Penthesilea. Empty
MesajKonu: Geri: Penthesilea.   Penthesilea. Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 12:20 am

Başvurunuz onaylandı, rütbeniz veriliyor.

Penthesilea.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Penthesilea.
» Penthesilea.