Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

M, Letizia.

2 posters
YazarMesaj
Letizia Marceau
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Letizia Marceau

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

M, Letizia. Empty
MesajKonu: M, Letizia.   M, Letizia. Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 6:16 pm

# Ad-Soyad:Letizia Marceau.
# Rp Gücü:94.
# Kan türü:Lanceus.
# Özel Yetenek:Denge.
# Sınıf: Altıncı sınıf
# Kurgu Özeti: Letizia'nın etrafındaki kişileri pek umursadığı söylenemez aslında. Çünkü onun dünyasında kendisini dışarıdan gözetleyebilecek kişilere yer yoktur. İnsanlara sevgi bağlarıyla bağlanmak ona göre değildir çünkü mantığını dinleyen birisi olduğundan dolayı duygularının onu çıkmaza sokacağını düşünür. Okuldaki durumuna gelecek olursak eğer, zeki bir kızdır Letizia. Ayrı bir çaba göstermesi gerekmez genellikle sınavlardan geçmek için. Zekasını daha farklı şeylere harcar, örneğin eğer ona karşı kötü bir harekette bulunduysanız size yapabileceği kötülükler konusunda fazlasıyla kafası çalışır. Ama şeytan da değildir açıkçası. Okulda pek bir çevresi yoktur, eğer arkadaşı varsa bile onlar yalnızca birkaç kişiden ibarettir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

M, Letizia. Empty
MesajKonu: Geri: M, Letizia.   M, Letizia. Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 7:02 pm

Başvurunuz onaylandı. Rütbeniz veriliyor.

M, Letizia.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Letizia.
» Letizia.
» Letizia, M.
» Letizia ile rpg falan?