Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karakter Başvuru Formu

YazarMesaj
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Karakter Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Karakter Başvuru Formu   Karakter Başvuru Formu Icon_minitimeC.tesi Nis. 09, 2011 11:42 pm

.

& Yeni bir başlık açarak, aşağıdaki formu doldurup yollamalısınız.

Tam Ad: Karakterinizin ad(lar)ı ve soyadı.
İstenilen Kan Türü: Alba, Nigra ya da Lanceus.
İstenilen Özel Yetenek:
İstenilen Meslek: Karakteriniz için meslek.
Karakter Hakkında Bilgi: Kişisel özellikleri, geçmişi ve kurgusu.
Aile Hakkında Bilgi: Ailesi hakkında bilgi; yetenekleri, yaşamları..

Başvuru Şablonu:

Bilgilendirme:

Karakter Yaşları;
& Alba ve Lanceusların ölümsüz olduklarını unutmayınız.  Yaşları yüz ve daha fazla olabilir. Ancak yaşlanmazlar, yaşlı ünlü kullanımı bu yüzden mümkün değildir.
& Nigralar ölümlüdür ancak ritüel yoluyla ömürlerini uzatabilirler. Görünüm olarak sınır olmamasına rağmen yaşları yüzden fazla da olabilir.

Kan Türleri;

& Irkların karkater özelliklerine uyulması gerektiği gibi tamamen kötü ya da tamamen iyi olmak zorunda değilsiniz. Örneğin bir alba iyidir ancak bu her şeye olumlu bakıp kimseyi kırmadığı anlamına gelmez.

Özel Yetenekler;
& Her karakterin kan türü ile sınırlandırılmış özel yetenekleri vardır.
& Ailedeki diğer özel yetenekler de yeteneğinizi büyük ölçüde etkiler.
& Yetenekler hakkında bilgilendirme için; tıklayınız.

Meslek bölümü için;

& Yetişkinler meslek sahibi olmaya da bilirler. Bu durumda ilgili bölüme "yok" yazmalısınız.
& Meslek sahibi olmak isteyenler meslek listesini mutlaka incelemelidir. Listede olmayan bir meslek istiyorsanız da öneriler bölümünü kullanarak gerekli kadronun açılmasına vesile olabilirsiniz. Meslek listesi için; buraya, öneriler bölümü için; buraya tıklayınız.
& Öğrenci olacaksanız meslek yerine kaçıncı sınıf olmak istediğinizi yazmalısınız. Sınıflar da yine belirli rp puanları gerektirir. Bunları görmek için; tıklayınız.

Aile Hakkında Bilgi;
& Anne ve babanız, varsa da kardeşlerinizin yeteneklerini mutlaka yazmalısınız.[u]

Karakter Başvuru Formu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yetenek Belirleme Formu
» Yeni Başvuru Sistemi