Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Uydu RP ister.

4 posters
YazarMesaj
Satellite Morgan
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Satellite Morgan

Karakter Yaşı : On yedi.
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Sat, Lite, Satel.

Uydu RP ister. Empty
MesajKonu: Uydu RP ister.   Uydu RP ister. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 9:35 pm

Şimdi kızı tanımak isteyenler için, lejantta yeterli bilgi olduğunu düşünmekteyim. Lejant falan her şey var ama geleli iki hafta olmuştur sanırsam, kimseyle RP yapmışlığım yok. *.* Kurgu lazımsa özelliklerime göre ayarlarız bir şeyler lejanta bakıp öğrenebilirsiniz ama kısaca anlatacak olursam kız ailesinden korkan bir süt fakat içinde durdurulamaz bir erkek arzusu var, erkeklere yakın durmak için onlar gibi davranıyor ve biraz saf. Aradıkları da klasik olsun o zaman. En yakım zamanda RP yapalım ilanlardaki herkesle haa.

& Bir erkek karakter arıyorum. Abisi, kardeşi, dostu, sırdaşı kısacası her şeyi olacak. Kızlardan çok erkek dostu olmasını istediğimden en iyi dostu da bir erkek olmalı. Beraber her yere giderler, takılırlar gezerler falan. Tektir onun için, kardeş gibidirler.
& Bir erkek daha ama bu biraz farklı. Erkek onu dostu gibi görecek yine, yakın arkadaş olacaklar ama Satellite ona karşı farklı duygular falan besleyecek işte. Sonra partnere de dönüşebilir eğer bu kişi isterse ama istemezse sorun değil, zaten süt olduğu için platonik yaşaması uygun olacaktır.
& Bir kız karakter, üstteki iki kişilikten sonra en güvendiği kişi, kızlardan en iyi arkadaşı. Onun gibi biri olabilir veya onun tamamen zıttı olabilir. Yaramaz bir kız Satellite'ı kendine uydurmaya çalışabilir, veya erkeklere açılmasını sağlayabilir. Bu kim olacaksa halledilir zaten, sorun değil.
- Lachesis Paparizou.
& Erkek ağırlıklı sınırsız arkadaş kitlesi olmazsa olmazdır. Kızlar da olacak elbet.
& Biraz küçük olduğu için onu korumak isteyen iki kişi. Biri kız, biri erkek olursa makbule geçer hani. Zaten bu kızın korunmaya ihtiyacı var.
& Düşmanlar olmazsa olmaz. Irk fark etmiyor bu seferde de, kıskanılası bir tip değil ama biraz huysuz olduğu için kızımız bence düşman edinebilitesi oldukça yüksek.
& Özel kurgularınızı şiddetle bekler, huzurunuzdan çekilirim.

En son Satellite Morgan tarafından Paz Mayıs 01, 2011 9:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lachesis Paparizou
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Lachesis Paparizou

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

Uydu RP ister. Empty
MesajKonu: Geri: Uydu RP ister.   Uydu RP ister. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 9:54 pm

Bir kız karakter, üstteki iki kişilikten sonra en güvendiği kişi, kızlardan en iyi arkadaşı. Onun gibi biri olabilir veya onun tamamen zıttı olabilir. Yaramaz bir kız Satellite'ı kendine uydurmaya çalışabilir, veya erkeklere açılmasını sağlayabilir. Bu kim olacaksa halledilir zaten, sorun değil.

Olabilir. Lach eşcinsel, problem olur mu?
Satellite Morgan
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Satellite Morgan

Karakter Yaşı : On yedi.
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Sat, Lite, Satel.

Uydu RP ister. Empty
MesajKonu: Geri: Uydu RP ister.   Uydu RP ister. Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 9:57 pm

Hayır, problem yoktur ekledim. Ne zaman uygun olursan, o zaman RP yapabiliriz. Wink
Harmonia Helios
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Harmonia Helios

Karakter Yaşı : 16.
Rp Partneri : Aranıyor!.
Lakap : Har, Hera, H

Uydu RP ister. Empty
MesajKonu: Geri: Uydu RP ister.   Uydu RP ister. Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 7:43 pm

Biz kurguyu ayarlamıştık lejantta ama bir rp yapmak lazım. Hem sitede durgun biraz hareket katmamız lazım. Very Happy
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

Karakter Yaşı : 21 # Ölmek için çok genç yani asalksl.
Rp Partneri : Yoooğk . Benim püskevitim de yok Q.Q

Uydu RP ister. Empty
MesajKonu: Geri: Uydu RP ister.   Uydu RP ister. Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 11:57 am

& Biraz küçük olduğu için onu korumak
isteyen iki kişi. Biri kız, biri erkek olursa makbule geçer hani. Zaten
bu kızın korunmaya ihtiyacı var.

Bu olabilir ? Karakter olarak senden yaşça büyüğüm sanırım. Bu yüzden bir akraba tarzı bir yakınlık olabilir bizimkisi . Ya da ailemin bir aile dostunun kızı olabilirsin. Küçüklükten beri seni kardeşim bilmişim ve hep seni koruma/kollama içgüdüsüyle büyümüş olabilirim. Sonra hem zaten kardeşim de yok.
Yani tabi eğer istersen ? (:

Uydu RP ister.
1 sayfadaki 1 sayfası