Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Beklenmeyen Bakışlar

YazarMesaj
Paul Carter
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci

Karakter Yaşı : 17.
Rp Partneri : Danielle Harnett.
Lakap : İsmim zaten kısa Paul demen yeterli.

MesajKonu: Beklenmeyen Bakışlar   Perş. Haz. 02, 2011 4:18 pm

11.03.2009
Saat: 16.20 PM.
Retro Palace/Areous
Paul Carter & Allisonie L. Willderon

Burada ne işim vardı hiç bilmiyorum. Ben ve kahve içmek iki ayrı zıt kutup gibidir. Ben tamamen içkiye bağlı bir Albayım. Cam kenarında oturduğum masada tektim. Yanıma ne Dannie'yi almıştım ne de onu Lux'ta bıraktığım için sinirli olan Anita'yı... Zaten Harmonia ve ben pek iyi değildik. Başka da şeçenek kalmamıştı. Allisonie vardı ama okul tatil olduğundan beri onu gören olmamıştı, ne mesaj atmış ne aramıştı.Hoş beni aramasını bekleyecek halim yoktu.
Parmaklarımın arasında duran kahve fincanına baktım. Sıcaktı ve kahvenin dumanı havaya doğru süzülüyordu. Telefonuma gelen mesaj ile irkildim ve kahve fincanını masaya bıraktıktan sonra cebime yöneldim. Telefonumu çıkardım ve ekranda yazan yazıya baktım. Paul nerelere kayboldun? Özledim seni...Danielle... Üç yıldır onunla beraberdim ancak onu aldatmadığımda söylenezdi. Bazen boğucu ve aşırı sıkıcı gelioyrdu. Ama okulda ki güzel sarışınlardan briydi ve ilgimi çekmişti bir kere. Resmi olarak onunla çıkıorudm ama başka kızlara da hayır demiyordum. Hoş başka kızlar benimle çıkmak peşinde değildi onların farklı amaçları vardı. Telefonuma doğru bakarken karşımdan bir takırtı geldi ve önümde Allisonie duruyordu. Yüzünde hiçbir zaman eksik olmayan o göz alıcı gülümsemesi. Aslında All diğer kızlardan olamayacak kadar güzeldi. Eğer bir seçeneğim olsaydı onu Dannielle'nin yerine koyardım.
''Selam Paul.'' Kayıp kız geri dönmüştü anlaşılan. Bakalım peşinden neler gelecekti?
Kullanıcı profilini gör
Allisonie L. Willderon
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci

Karakter Yaşı : 16-17 civarlarında daha ergeniz olm (:
Lakap : All. Ally.

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Bakışlar   Perş. Haz. 02, 2011 5:00 pm

Okul kapandığından beri buralardan kaçmıştım. Her zaman macera peşinde dolanan biri olduğumu düşünüp durmuşlardır ve bence bunda gerçekten de haklıydılar. İstemeden yapıyordum, macera sanki beni kendine büyük bir mıknatıs topuymuşcasına çekiyordu. Bense buna aldırış etmiyordum. Sonunda eğlenen taraf ben olmuyor muydum? Oluyordum ve şimdi öyle şeyler keşfetmiştim ki bu beni çok.. Enerjik bir hale getirmişti. Her neyse. Bu enerjik halimi bir kenara bırakırsak eğer, bir şeyler yapmanın zamanı gelebilirdi. Yüzüme yayılan gülümsemeyle beraber tekrar etrafıma odaklanabildim. Bulutlar her zaman ki gibi bembeyazdı. Bana pamukları andırıyorlardı, ve pamukları gerçekten severdim. Güneş bulutların arkasına saklanmıştı, sanki bir şeylerden kaçıyor gibiydi. Bu biraz ürkütücü bir düşünceydi. Kafamdan atmaya çalışarak her zaman gittiğim Retro Place'den içeriye adım attım. İçeriye şöyle bir bakış attım. İnsanlar sakince oturmuş muhabbet ediyor ve kahvelerinden yudumlar alıyordu, bazıları da arkadaşlarının anlattığı komik bir olaya gülüyor, mutlu mutlu geçiniyorlardı. O sırada çok iyi tanıdığım biri gözüme takıldı. Hmm.. Paul. En son okullar kapanmadan önce onu görmüştüm. Sonrası puff. Ben kaçmıştım, onlar ise eğlencelerine kaldıkları yerden devam etmişlerdi. Aman ne hoş, bir mesaj bile atmamışlardı ki bu beni gerçekten üzmüştü ama belli etmeyecektim. Masasının önüne gidip ona bir bakış attım. Gece siyahı saçları, koyu renkli gözleriyle kızların ilgi odağı olmayı başarıyordu. Tabi o bunu anlamıyordu. Her neyse, onu kesen kızları görmezden gelerek yüzümdeki gülümsemeyi korudum. ''Selam Paul.'' diye şakıdım. Oysa bana yeni dönmüş gülümseyivermişti. Beni görünce herkes böyle oluyordu işte. Bir kaç saniye sadece bana bakmakla yetindi. Gülümsemişti, ama şaşkındı da tabi. Zihninden trilyonlarca soru geçtiğinin farkındaydım ve bunu umursamadan karşısına oturdum. Gözleriyle beni süzüyor ve her hareketimi kontrol ediyordu. ''Bir şey söylemeyecek misin? Hadi hazırım yönelt sorularını'' diyerek kıkırdadım. Sorguya çekecekti beni, tanıdığım Paul böyleydi. Ama ya değişmişse? Ya artık eskisi gibi olamazsak? Saçmalamaya başlamıştım. En iyisi kötü şeyler düşünmemekti.
Kullanıcı profilini gör
Paul Carter
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Bakışlar   Perş. Haz. 02, 2011 5:26 pm

Yüzüme biraz ciddi bir ifade vermek istesemde bunu başaramadım ve ona gülümsemeye devam ettim. Aslında ona soracağım çok soru vardı. Beni anlayanlardan biriydi. Başımda ki Dannie konusunda bazen ona yakınırdım ya da Harmonia hakkında sorular sorardım. O ve Harmonia çok yakın dostlardı. Hoş Harmonia, Dannie'ye ters davranıyor olsa da herşeyini ona da anlatıyordu. Neyse bu kız işleri bazen karmaşık bir hal alabiliyor. Kahvemden bir yudum aldım. Gözüme biraz değişmiş görünüyordu belki fiziksel ya da ruhsal açıdan ama bunu anlyacak zamanım yoktu.
''Nerelerdeydin?'' dedim. Yüzünde ki gülümseme daha da yayıldı ve bir kıkırdama eşliğinde bana baktı. Sanki cevap vermemek için hareketlerini yavaşlatıyor gibiydi ki telefonuma yeni bir mesaj geldi. Seni merak etmeye başladım. Dannie. Yüzümde kesinlikle sıkkın bir ifade belirmiş olacak ki All sesli şekilde gülmeye başladı. Onun bu kadar gülmeye meraklı olduğunu bilmiyordum doğrusu. Soruma cevap vermemesi üzerine yeniledim.
''Nerelerdeydin?''
Kullanıcı profilini gör
Allisonie L. Willderon
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci

Karakter Yaşı : 16-17 civarlarında daha ergeniz olm (:
Lakap : All. Ally.

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Bakışlar   Perş. Haz. 02, 2011 5:54 pm

Aslında sorusuna cevap vermeyi düşünüyordum, ama sonra bu işi benim açımdan biraz daha eğlenceli hale getirmek için zorlaştırdım. Kıkırdamaya başladım. Bu onu sinirlendirmişti ama telefonu titreyince daha çok sinirlenmişti. Danielle? Ah evet o olmalıydı. Paul'ü merakla süzerken kahkaha atmaya başladım. Onu kızdırmak hoşuma gidiyordu. Ama sadece ben kızdırınca. Sorusunu tekrar yineleyince çok fazla kızmış olduğunu anlamaya başladım. Oyun bu kadar yeterdi. O sırada yanımızdan iki çocuk koşup geçtiler. Onları izlerken çocukluğum aklıma gelmişti. Ah, benim o büyüleyici çocukluğum (!). Paul'e tekrar geri döndüğümde tek kaşı havaya kalkmıştı ve her zaman ki gibi vücuduma dikmişti gözlerini. Gözlerimi devirdim. Klasik erkekti işte. Her neyse. ''O kadar çabuk anlatacağımı bekleme Paul. Ve gözlerini vücudumdan çeksen iyi olur'' dedim dalgayla karışık. Yerinde kıpırdandı, yaramazlık yaparken yakalanan afacan çocuklar gibiydi ve bu hoşuma gidiyordu. Az önce yanımızdan koşup giden çocuklar şimdi karşımızda ki masada aileleriyle oturuyorlardı, anneleri onlara yemek yedirmeye çalışıyordu. Ve hiçbir şekilde zorlamayla değil, sevgiyle. Çocukluğumda çektiklerim zihnimde dolup taşarken, gözlerimin karardığını hissettim. Anılarımı düşünmeye çalıştığımda hep böyle olurdu. İlk önce bir karartı, sonra zihnimde oluşan küçük küçük karelerle bir kaç imge. Ama bu sefer kendimi o lanet imgelere kaptırmayacaktım. Gözlerimi yumup bir kaç saniye içimden ona kadar saydım. ''Allisonie, iyi misin?'' Bir, iki, üç, dört.. ''Allisonie?'' beş, altı, yedi, sekiz, dokuz, on.. Gözlerimi kırpıştırarak açtım. Paul'ün soran gözleriyle karşılaştığımda buna pek şaşırmadım çünkü az önce sesinden endişelendiğini anlamıştım. Nasıl bir açıklama yapmam gerektiğini bilmiyordum. Ama bunu kimseye anlatacak değildim. Adımın birde deliye çıkmasını kaldıramazdım. ''Yok bir şeyim, arada başım dönüyor'' diye mırıldandım. Gözlerinin içine baktım, gözleri o kadar parlıyordu ki kendimi onun gözlerinden görebiliyordum. Yüzümdeki ifade tatsız ve neşeden uzaktı. Paul de bunun farkındaydı ve tam ağzını açıp konuşmaya başlayacaktı ki ben araya girdim. ''Ee, anlat bakalım Danielle nasıl? Siz nasılsınız? Harmonia nasıl? Ben yokken neler yaptınız ve.. Anlat işte'' dedim hızlı hızlı. Bu onu tekrar güldürmüştü ve olanları unutmasını az da olsa sağlamış gibi gözüküyordu.
Kullanıcı profilini gör
Paul Carter
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Bakışlar   Perş. Haz. 02, 2011 8:47 pm

''Danielle ve Harmonia okul kapandığı gibi Lwona'ya çıktılar. Birkaç günlüğüne kafalarını dinlediler. Zaten dün döndük. Yola çıkmadan önce bende onlara katıldım. Şimdi de başımın etini yiyor. Harmonia, ailesinin yanına gitti. Bu yüzden Dannie ve ben erkenden Areous'a geldik.'' Yüzümde sıkkın bir ifade ile yeniden telefonuma baktım. Beş dakika geçmeden yeni bir mesaj alacağımı biliyordum. Beni bukadar boğmasına gerek yoktu. Zaten onlarla takılarak kurallarını ihlal ediyordum. Harmonia kurallarını. Kız benden hoşlanmıyordu. Hoş bunu anlamak için bile zamanım olmamıştı. İfadesiz ve soğuk yüzü öyle hissettriyordu. Kafasını anlamamış gibi salladı All. ''Peki Anita?'' diye sordu.
''Lwona'ya gitmeden önce onunla beraber Lux'taydım. Onu orada bıraktığım için çok sinirli. Ama okulun son gününden beri garip davranıyor. Lux'a neden gittiğini bile bilmiyorum. Annesine bile uğramadan oraya gitti. Sanırım babası ile görüştü. Ya da her neyse.'' dedim ve sustum. Çok konuşmuştum. Kahvemden bir yudum daha aldım. Sıcak kahve boğazımdan aşağı yakıcı bir şekilde aktı.
''Sen neler yaptın? Hadi maceralarını anlat.'' dedim. Yüzünde umursamaz ve boşver der gibi bir bakış vardı. Ancak anlatmasını istiyordum. Herşey karşılıklıydı ve ben anlatmıştım. Sıra ondaydı. Tam ona yeniden anlat diyecekken telefounuma yeniden mesaj geldi. Telefonumu cebimden çıkardım ve ekrana baktım. Artık sinirden patlayacaktım. Eğer Danielle mesaj atmışsa ona güzel bir şekilde köpürecektim ki ekranda ki yazı bana Anita diyordu. Belkide Lux'tan dönmüştü. Paul şuan Areous'tayım. Görüşmemiz lazım. Alnımı kırştırdım ve mesaja cevap verdim. Şuan meşgulum akşama ben seni ararım. dedim ve yeniden All'a döndüm. Sabırsızlanıyordum. Cevap vermemekte kararlı görünüyordu bu yüzden kaşlarımı çatarak ona baktım.
''Her neyse. Eğer konuşmayacaksan benim işlerim var belki daha sonra görüşürüz''dedim ve ayağa kalktım. Tam masadan uzaklaşacaktım ki beni bileğimden yakaladı ve kendisine dönemem zorladı.
''Hadi Paul. Otur. Tanrım. Ne meraklı ve sabırsız bir insansın.''dedi. Yeniden yerime geçerken. ''Bana bu soruyu çok tekrarlattın.''dedim. Ardından yerime huzursuzca kıpırdandım. Sıkılmaya başlamıştım ve Anita'nın mesajı da beni meraklandırmıştı doğrusu.
Kullanıcı profilini gör
Paul Carter
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci

MesajKonu: Geri: Beklenmeyen Bakışlar   Cuma Tem. 01, 2011 12:08 pm

Rp bitirilememiştir. Paul ve Allisonie arasında garip bir duygu başlamıştır.
Kullanıcı profilini gör

Beklenmeyen Bakışlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» South Park ne zaman bitiyor ? Kesin bakın..