Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İyem de geldiii.

5 posters
YazarMesaj
Valerie Diamante
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Valerie Diamante

Karakter Yaşı : 18
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 30
Lakap : Rie

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 8:56 pm

Selam milleeeeeeet. Beni tanıyor olmalısınız ama ben yine de tanıtıyım kendimi tanımayanlar için. Ben İrem. Arkadaşlarım İyem der. ^^ 1993 doğumluyum. Karabükte -bilmeyenleriniz vardır ama olsun.- yaşıyorum. Lise son sınıftayım ve bu sene hayırlısıyla üniversiteye gideceğim. İNŞALLAH. Beni tanıyanlar kullanıcı adımdanda anlaşılacağı gibi SD'den tanıyabilirler. Yaklaşık iki yıldan beri orada rp yapıyordum. Neyse. Hobilerime gelince. Kitap okumayı, film izlemeyi, dizi izlemeyi, ders yapmayı ve voleybol oynamayı çok severim. Kitaplardan genellikle vampir serileri okurum. Sırf bu yüzden ailemle aramız açılabilir. *-* Neyse. Vampir akamedisi kitabını okudum. Mükemmel bir kitap mutlaka tavsiye ederim. Ondan önce bir sürü kitap okudum ve aklımda daha okuyacağım bir sürü kitap var. Ve Şuan Kukla Ustası diye bir kitap aldım mükemmel bir kitap. Süper kurgu. Tavsiye ederim. Onları da sırasıyla okuyacağım inşallah. Dizilerden de genellikle yabancı dizi izlemeyi severim. Türk dizilerini pek seyretmem. Yabancı dizilerden de bağımlısı olduklarım; Doktor Who, Gossip Girl, Merlin, Vampir Günlükleri, -Ian'a aşık olmak- Smallville aklıma şuan gelmiyor ama daha sanırım. ^^ Ve bir de gençlik dizilerini çok seviyorum. Disney Chanelle da. ^^ Kendimden bahsedersem genellikle iyi biriyimdir. Yani hiçbir kötülüğümü görmemiştir kimse. Ve fazlasıyla ilgi beklerim. Ne biliyim bir ortama girince dışlanmak istemem tabii ki ki dışlanmazsam oraya daha fazla alışırım ve bu benim için fazlasıyla iyi olur. Bana iyi davrananı her daim severim ben. Fazlasıyla inatçıyımdır. İstediğim olmayınca çok sinirlerim. Neyse buralara girmeyelim isterseniz. Ama genellikle canayakın olduğumu söylerler.

Sormak istediklerinizi burada belirtmeniz yeterlidiiiir.
Lorién Anastasia Leontyne
Ressam
Ressam
Lorién Anastasia Leontyne

Karakter Yaşı : 21
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Lóri, Ann, Anny, Anna, Lal, La. Öyle bişiler işte.

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 11:24 pm

Hoşgeldin İrem Very Happy
Corwel Caoilfhionn
Takip - Araştırma Bürosu Çalışanı
Corwel Caoilfhionn

Karakter Yaşı : Belirsiz.

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimeC.tesi Haz. 04, 2011 11:50 pm

İrem, hoşgeldin aramıza, tolga ben de Very Happy 17, lise 3. Mersin. Memnun oldum Very Happy Kalıcı olmanı dilerim.
Hell Moreau
Gitarist & Fotoğrafçı
 Gitarist & Fotoğrafçı
Hell Moreau

Karakter Yaşı : &19.
Rp Partneri : &Aranıyor.

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:32 am

Hoşgeldin İrem. =D

Tolga'dan Çalıntı;

Ben Su. Hayırlısıyla L1 olacağım. Beylikdüzü.
akdsgausnduasd =D
Corwel Caoilfhionn
Corwel Caoilfhionn

Karakter Yaşı : Belirsiz.

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:56 am

Seni kopyeci mahluk. Evet, kopyeci. -felsefehocamdanalıntı-
A. Carmen Dolores
Bilim İnsanı
Bilim İnsanı
A. Carmen Dolores

Karakter Yaşı : yok benim yaşım.
Rp Partneri : Amber <3
Lakap : İşte Aichou de, Aya de, ne bilim olum, takıl sen.

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 7:56 pm

Asfg bu sayede yaşlarınızı da öğrenmiş oldum o.o Neyse, hoşgeldiiin*-* Neyse, Irmak ben de, ama çoğu kişi adımla hitap etmez bana genelde safdsa
Valerie Diamante
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Valerie Diamante

Karakter Yaşı : 18
Gerçek Yaş : 30
Lakap : Rie

İyem de geldiii.  Empty
MesajKonu: Geri: İyem de geldiii.    İyem de geldiii.  Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 8:25 pm

Meyabaaa hoşbulduuum. Çomçok memnun oldum hepiceğinizleee. ^^ Süper vakit geçirmek istiyorum site dee. ^^ Tekrardan hoşbulduum ve memnun oldum. ^^

İyem de geldiii.
1 sayfadaki 1 sayfası