Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Annamarie Snowdrop.

2 posters
YazarMesaj
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

Karakter Yaşı : 21 # Ölmek için çok genç yani asalksl.
Rp Partneri : Yoooğk . Benim püskevitim de yok Q.Q

Annamarie Snowdrop. Empty
MesajKonu: Annamarie Snowdrop.   Annamarie Snowdrop. Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 1:48 pm

Tam Ad: Annamarie Snowdrop
Rp Gücü: 79
İstenilen Kan Türü: Alba
İstenilen Meslek: Müzisyen|Vokal
Karakter Hakkında Bilgi: Güzel bir ilkbahar sabahı dünyaya gelen Anna, Snowdrop ailesinin tek eğlencesi olmuştur. Annesi ve babasının tek çocuk olması ve onun da ebeveynleriyle aynı kaderi paylaşması onu ailesinin odak noktası haline getirmiştir. Çokça şımartılmasına rağmen , bir o kadar da disiplinle aşılanmış bir çocukluk geçiren Anna on iki yaşında sesinin güzelliğini keşfetmiş ve arkadaşlarıyla gittiği karaoke barlarda deneyim kazandığını farketmiştir. Küçük bir müzik grubu kuran Anna'nın grubu sonradan dağılmış , Anna ise yeteneği yadırganmayacak kadar eşsiz bulunduğundan vokal olarak çeşitli yerlerde çalışmıştır. Anna sessiz, sakin görünümüne karşı sevimli bir kızdır. Garip huyları bulunmasına rağmen , dışarıdan normal görünmeyi gayet iyi becerir. Ailesinin dost canlısı yapısını almıştır ve bu güne kadar çevresiyle uyum içerisinde olmayı başarabilmiştir.
Aile Hakkında Bilgi: Annamarie'nin ebeveynleri saf Alba'dırlar. Annesi Bayan Anessa, Yaşam yeteneğine sahiptir . Babası Marquis ise Işık... Bayan Annessa ve Bay Marquis hala hayattadırlar ve Büyükbaba John&Büyükanne Maria ikilisiyle tam bir geniş aile yaşamı sürmektedirler.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Annamarie Snowdrop. Empty
MesajKonu: Geri: Annamarie Snowdrop.   Annamarie Snowdrop. Icon_minitimeÇarş. Haz. 08, 2011 5:16 pm

Annamarie Snowdrop
"Alba & Müzisyen|Vokal"

Büyülü bir ezgiyi duymak gibi hayatta
Dokunmaktan öte notaların en güzeline
Ve ruhu aydınlık yeni açan baharda
Yaşamak kadar kısa, yaşamak kadar özeline

~Yaşam

• Kaydınız işleniyor.

Annamarie Snowdrop.
1 sayfadaki 1 sayfası