Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Apollodoros Olvirsson

2 posters
YazarMesaj
Apollodoros Olvirsson
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Apollodoros Olvirsson

Karakter Yaşı : 131 ♥
Rp Partneri : ~ ♥
Gerçek Yaş : 29
Lakap : Apollo.

Apollodoros Olvirsson Empty
MesajKonu: Apollodoros Olvirsson   Apollodoros Olvirsson Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:09 pm

Tam Ad: Apollodoros Olvirsson
Rp Gücü: 94
İstenilen Kan Türü: Lanceus
İstenilen Meslek: Astronomi Profesörlüğü (İnanamıyorum ya. HP sitelerindeki mesleğim bu benim. Very Happy )
Karakter Hakkında Bilgi: Apollodoros tek çocuktur. Ailesini Nigaralar öldürdü ve onların intikamını almak en büyük görevi oldu. Çok sakin, araştırmacı, gözlemlemeyi ve dinlemeyi seven ve özgür düşünceyi savunan biridir. Çevresine karşı çok uyumlu ve kendine özen gösteren biridir. Her zaman uyum içinde giyinir. Öğretmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. Öğrenmenin yaşı yoktur düşüncesiyle yaşar. Birinin haklarının kısıtlandığı yerde hemen olaya müdahale eder. Uzay onun her şeyidir. Araştırma ruhu da buradan gelmektedir. Uzay ile ilgili kendi kuramları da bulunmaktadır.
Aile Hakkında Bilgi: Babası Lanceus'tu ve denge yeteneğine sahipti. Ve annesi Lanceus'tu, boyut yeteneğinde büyük bir ustaydı. İkisini de Nigralar öldürdü.

En son Apollodoros Olvirsson tarafından Cuma Haz. 10, 2011 11:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://sanaltv.tv2x2.com/
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

MesajKonu: Geri: Apollodoros Olvirsson   Apollodoros Olvirsson Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 10:41 pm

Üzgünüm, özel yeteneğinizin belirlenebilmesi adına karakter bilgisi ve aile bilgisi kısımları doldurulmak zorundadır. Eksik bölümleri tamamlayıp, başvurunuzu bu başlık altından tekrar yayınlayınız.
Apollodoros Olvirsson
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Apollodoros Olvirsson

Karakter Yaşı : 131 ♥
Rp Partneri : ~ ♥
Gerçek Yaş : 29
Lakap : Apollo.

MesajKonu: Geri: Apollodoros Olvirsson   Apollodoros Olvirsson Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 11:14 pm

Tamamdır. Düzelttim. Bak bakalım olmuş mu?
http://sanaltv.tv2x2.com/
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

MesajKonu: Geri: Apollodoros Olvirsson   Apollodoros Olvirsson Icon_minitimeCuma Haz. 10, 2011 11:49 pm

Apollodoros Olvirsson
"Lanceus & Astronomi Profesörü"

Kanında gizlenmiş en kutsal cevher
Yıldızlar kadar parlak bazen ya da bir evren
Kainat sırlarında muzaffer
Karmaşık düşüncelerinde gizlenen

~Boyut

• Kaydınız işleniyor.

Apollodoros Olvirsson
1 sayfadaki 1 sayfası