Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tiyatro İle İlgili Güzel Sözler

YazarMesaj
Apollodoros Olvirsson
Astronomi Profesörü
Astronomi Profesörü
Apollodoros Olvirsson

Karakter Yaşı : 131 ♥
Rp Partneri : ~ ♥
Gerçek Yaş : 29
Lakap : Apollo.

Tiyatro İle İlgili Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Tiyatro İle İlgili Güzel Sözler   Tiyatro İle İlgili Güzel Sözler Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 3:44 am

Sanattan mahrum bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. (Kemal ******)

Tiyatrosu olan bir ülkede kötülükler, çirkinlikler, yanlışlıklar sürüp gitmez. (William Hazlitt)

Tiyatro, sanatın tümü gibi bir okuldur. Eğitir, geliştirir insanı, dünyasının sınırlarını genişletir. (Sabahattin Kudret Aksal)

Tiyatro öteki sanatların üstünlüğü, sadece eğlence olarak kalmayıp, genel ahlakı temizleyip araştırılmıştır. (Recaizade Ekrem)

Tiyatro aşka benzer. İnsanı hazin hazin ağlatır. Ama verdiği acının gücünde bir başka tat bulunur. Tiyatro evrene benzer. İnsanı doya doya güldürür. Ama yansıttığı tuhaflıklar, gülerken ağlamak için istekler doğurur. (Namık Kemal)

Tiyatrosuz bir toplum yeni doğmuş bir çocuk sayılır.

Tiyatro, adamı insan eden sanattır.

Tiyatro, toplum kültürünün aynasıdır.

Tiyatro, gönüller arasında bağ kurar.

Tiyatro, kalp perdesini açan bir sanattır.
http://sanaltv.tv2x2.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Epik Tiyatro
» Absürd Tiyatro
» En Son Hangi Tiyatro Oyununu İzlediniz?
» Devam eden birşey değil.%100 başarılı olmakla ilgili.