Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben Geldiiiimmm ^^

4 posters
YazarMesaj
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Karakter Yaşı : 120
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 26
Lakap : Flo,Bilgeyuscanavarus.Çok sağol 3W *-*

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:33 am

Aaah.Kendimi tanıtacağım Suspect Tamam.Nasıl başlayacağımı buldum.Adım Bilge.Kasım 1997 doğumluyum.Kaç yaşında olduğumu bilmiyorum.Siz bulun.Herkes başla bir şey söylüyor çünkü Suspect Dış görünüş olaraaaak...Kahverengi saç ve göze sahibim.Çok ilginç bir şey olmasa gerek bounce Her neyse...CNBC-e manyağı olduğumu söyleyebilirim.Özellikle Gossip Girl,Merlin,The Big Bang Theory ve Spartacus manyağıyım.Gerçi Spartacus'ü Andy Whitfield için izliyordum Razz Kanser oldu Crying or Very sad Gitti ve onun yerine bi tarafıma benzeyen bi herif aldılar Mad Baklavası bile yoktur onun!!! Mad Her neyse.Konu Andy'den açılırsa susamam konuşur konuşur ağlarım.Çok da taştır kendisi bilginize. Cool Bi de The Tudors'ı izliyordum.2. sezondan sonra bıraktım.Jonathan Rhys Meyers'ın(Henry) saçlarını inek yaladı,top sakal falan bıraktı ondan. Evil or Very Mad Kendisi de çok taştır bilginize Cool Jonathan ve Andy'den başka adam tanımam zaten Laughing Deliyim,manyağım ben.Koptirik'im,Çoşuk'um.Bana böyle seslenebilirsiniz bounce Genellikle çok sevindiriğimdir.Benim hakkımda başka ne bilmelisiniz... Suspect Hah!Müzik!Müzik zevkim ağzını 5 metre açacak türdendir.Ahan da büyle affraid Çünkü mp3ümde Lady Gaga'dan sonra Guns 'N Roses gelir.Kaldınız di mi affraid Razz Kesin olan şeyler vardır tabii.Mesele Justin Bieber ( Mad Evil or Very Mad ) dinlemem.Böghk'ümsü yaratık Mad Her neyse.Hey!Bunu okuyan.Eğer jb'cıysan benden uzak dur Twisted Evil Her neyse.Kendimi severim.Egom tavan yapar bazen.Ama pek sinir bozucu değilimdir.Sinirimi bozarsanız çok pis bozarım sizi ona göre I love you olduk olmadık yerde öpücük ve kalp atmayı falan da severim yani.Dövmeyin beni I love you Benden bu kadar Very Happy Soru-muhabbet için her zaman burdayım Very Happy Öpüldünüz Cool (öpücük gönderen sımıley yok yalnız dehşete düştüm Shocked)
Iva Alexis Lapiere
Varlık Tarihi Profesörü
Varlık Tarihi Profesörü
Iva Alexis Lapiere

Karakter Yaşı : 140
Rp Partneri : Bernard Lapiere, sadık eşim sdhgfhd
Lakap : Lexis, Iv.

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:37 am

- CNBC-e<3
- GG<3
- The Big Bang Theory<3
- TUDORS ve HENRY<3
- GUNS N ROSES<3

Siteye tekrardan hoşgeldiiin sfghdjfhsh.
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:39 am

Hoşbuldum beeenn cheers Jonathan yakar Shocked Ehehhe Razz
Ephlenom Voiac Rolydbone
Nigra
Nigra
Ephlenom Voiac Rolydbone

Karakter Yaşı : ~
Gerçek Yaş : 27
Lakap : şapşirik.

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:03 pm

Hoş geldin Bilge, ben de Tolga, 15 yaşındayım. Umarım eğlenirsin burada (:
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:19 pm

Hoşbuldum Very Happy Eğleneceğimi düşünüyorum bounce Very Happy
M.Sona McDiable
5. Sınıf | Lanceus Öğrenci
5. Sınıf | Lanceus Öğrenci
M.Sona McDiable

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Yöooook, ciıııık, ı-ıhhh
Lakap : soba, soma, kuzine, gülensurat vs

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:47 pm

hoş geldin ^^ cnbc - e candır Very Happy gerçi son bi kaç yıldır tv izlemiyorum o zamanı pcde harcama taraftarıyımdır ama canım sıkılırsa tvde ilk açacağım kanaldır Very Happy okumayı söker sökmez cnbc-e izlemeye başlayanlardanım ben sağolsun ablam ve büyük kuzenlerimden biri Very Happy -evet çenem düştü Very Happy- ve jb diyince bende pek sevmem ya :S ama bugün bi şarkısını gördüm chris brown'la yeni sanırsam ve hoşuma gitti -gerçi galiba klipten dolayıydı hikayeli klip hastasıyımdır da.
neysem fazla konuştum Very Happy hoş geldin tekrar iyi eğlenceler sitede ^^
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Ben Geldiiiimmm ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldiiiimmm ^^   Ben Geldiiiimmm ^^ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:49 pm

Tişikkürler tişikkürler Rolling Eyes Televizyon iyidir yav Shocked Very Happy

Ben Geldiiiimmm ^^
1 sayfadaki 1 sayfası