Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vincent

2 posters
YazarMesaj
Vincent E. Monalite
Dolandırıcı
Dolandırıcı
Vincent E. Monalite

Karakter Yaşı : 82
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Vinnie the Pooh

Vincent Empty
MesajKonu: Vincent   Vincent Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 3:50 pm

Tam Ad: Vincent Evander Monalite
Rp Gücü: 88
İstenilen Kan Türü: Nigra
İstenilen Meslek: Hileci. Tabi diğer karakterlerin başvurularına baktığımda -evethatayapmaktankorkuyorum- Dolandırıcılık da denebilir bahsettiğim şeye. Listede göremedim ama umarım sorun çıkarmaz. *bkz: gereğinden fazla açıklama yapma hastalığı* / Aynı zamanda hırsız olacak. Ama sadece para değil değerli ve hoşuna giden ne görürse atacak cebine yani. Tabi ne kadar meslek sayılır bilemem. Öyle geceleri özel hırsızlık operasyonları tarzı şeyler değil canım. Diyelim ki bir mekana gider çatal bıçak çok yakışıklı görünür gözüne garson kıza göz kırpar atar cebine.
Karakter Hakkında Bilgi: Kendisi harici kimseyi önemsemeyen megaloman adi herifin teki. Yalancı, bencil ve süper ötesi bir menfaatçilik yeteneği vardır ki sorma gitsin... Soğuk kanlıdır. Saf insanları sever. Hayır, direk insanların tepkilerine hayrandır o. Sadık değildir. Hatta değer verdiği tek şey özgürlüğüdür. Asla birisinin emri altında kalamaz. Mükemmel rol yeteneği yalancılığının ekmeğine yağ sürer sanki. Suratına "yavşak" desen umursamaz. Dünya savaşı, barışı da umurunda değildir. İnsanların duygularıyla oynamak akşam yemeği gibi bir şey onun için. Cıvık hareketlerden uzak, ciddi ifadeler sahiptir. Fazla bağlılık göstereni acımaz dalga geçilecekler listesinin başına alır. Küçümsenmekten hoşlanmaz. Yine de en ufak küçümseme lafında kışkırtılacak derecede düşük iradeli değildir. Canını sever. Aptal cesareti yoktur. Korkaklıktan utanmaz; tatlı canını yakacak bir durum oldu mu -canı sıkılmadığı taktirde tabii- kaçmaktan çekinmez.
Evander ismi babasından geldiği için kullanmayı tercih etmez. Beklenmedik hareketler ve dengesizlikler de hasta kişiliği nedeniyle bol görülebilir.
Aile Hakkında Bilgi: Babası ve annesi çift değildi. Pek ailesel tatlı anıları da olmadı bu nedenle. Tabiri caizse onun bunun çocuğu demek Vincent'a sorun olmaz. Açıkçası derininde fazla yaralar açtığı da söylenemez bunun ya. Tabi anne ve babası birbirine sadık da değildi canım. Canları sıkıldıkça başka yataklarda uyanmakta rahatsızlık duymuyorlardı yani. Tüm o zamanlar boyunca boşuna para harcaması yapan gereksiz eklenti kişilik olarak evde durup anne ve babasının kavgalarını dinlerken bir anda annesi kardeşine hamile kaldı. Bunun üzerine ailesi evlenmiş sanki hiçbir şey olmamış gibi romeo-juliet yaşantısına geçmişlerdi sanki. Bunun üzerine evi umursamayıp ayrıldı evden. Kardeşine nefreti de bundan kaynaklanıyor. Annesi gücünü ve ömrünü kaybetmeye aldırmadan zamanının gelince ölmüş, babası ise renatia fanatiğinin tekiydi. O da babasının yolundan gitmiştir tabii... Babası İrade, annesi Ölüm, Kardeşi İrade yeteneğine sahip.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Vincent Empty
MesajKonu: Geri: Vincent   Vincent Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 4:29 pm

Vincent Evander Monalite
"Nigra & Dolandırıcı"

Paslanmış duygularına örtünmüş yalnızlık
En dağınık düzenin bir parçası olmaktan öte değilsin
Kaderini baba ay çizmiş, durulmuş aydınlık
Ve en masum anların hırsızı sen misin?