Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Akademi Açılıyor!

YazarMesaj
Lexlander
Nigra & Yönetici
Nigra & Yönetici

Karakter Yaşı : 264
Rp Partneri : Audrey.
Gerçek Yaş : 24

MesajKonu: Akademi Açılıyor!   Perş. Haz. 23, 2011 5:33 pm

Sonunda Lucens Akademisi kapılarını açıyor! 24.06.2011 Cuma günü ile birlikte açılacak akademi hakkında biraz açıklamada bulunacağım;

& Aslında Eylül ayında açılması gereken akademi bazı aksaklıklar nedeniyle Aralıkta açılıyor, rol oyunlarınızda bu gecikmeye dikkat ediniz.

& Dersler başlamadan önce bir, gerekirse iki hafta öğrencilerin avluda rol oyunu yapması beklenecek. Bu rol oyunları akademinin açıldığı gün sabahı, kapıların açılmasından hemen öncesine ait olacak. -Harry Potter kurgularındaki ana salon rol oyunlarına benzetilebilir.- Bu rol oyununu yazmak zorunlu değildir. İsteyen tekil rol oyunu yazıp bırakabilirken, isteyen anlaştıkları ile rol oyunu yazabilir.

& Akademi öğretmenlerine gerekli yollardan derslerle ilgili bilgilendirme yapılacak. Derslerin başlayabileceği tarih yine aynı şekilde profesörlere bildirilecek.

& Derslere katılım zorunlu değildir. Ancak katılan öğrencilere “tecrübe puanı” verilecektir. Tecrübe puanı ile ilgili bilgilendirme kısa zaman içinde yayınlanacaktır.

& Hangi sınıfların hangi dersleri aldığı Akademi İşleyişi başlığında belirtilmektedir.

Sorunuz olursa bu başlık altında yanıtlayabiliriz =)

"Benim asaletim benimle başlar."
Kullanıcı profilini gör http://cvrpg.roleplaylife.net

Akademi Açılıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası