Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cor Cordium ··

4 posters
YazarMesaj
Cor Cordium
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Cor Cordium

Karakter Yaşı : -
Rp Partneri : -

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 4:08 pm

Aklımda bir kurgu olduğundan değil, yalnızca karakterimin ilişkilerini düzenleyebilmek amacıyla açılmış bir başlıktır. Karakterimle bir kurgusunun olmasını isteyenler yazabilir, kurgular tamamlanınca elbette rp vakti de gelecektir. (Dipnot: Sevgili takıntım yok, hatta çoğu sitede sevgili kurgularından özellikle kaçınırdım. Kurgular içinde küçük hoşlaşmalar olabilir, ancak sevgili kurgusu yapmayı düşünmüyorum. Şimdilik.)
Raven Orlov
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
Raven Orlov

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Ionine.
Gerçek Yaş : 30

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 4:31 pm

Karakterin hakkında pek bir bilgim yok ama şunu söylemeliyim ki Raven Nigralara ön yargılı yaklaşan birisi değil. Karakterini ilk gördüğümde düşman olmalılar diye düşündüm, bu yüzden geçmişte aralarında geçen bir mesele yüzünden zıtlaşmış olabilirler ama bir şekilde nötr kalamamış olsunlar, RP açısından daha kolay malzeme çıkması için genişletebiliriz kurguyu.
Cor Cordium
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Cor Cordium

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 4:33 pm

Şimdilik lejant taslağı tarzı bir şey açtım, oradan karakter özelliklerini okuyabilirsin. ^^
Raven Orlov
Raven Orlov

Rp Partneri : Ionine.
Gerçek Yaş : 30

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 4:37 pm

Okumuş bulundum. Lejantın tamamlanınca kurgu ile birlikte geleceğim, aklımda bir şeyler şekillendi.
Cor Cordium
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Cor Cordium

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 4:38 pm

Pekala. ^^
Lachesis Paparizou
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Lachesis Paparizou

Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 5:47 pm

Lachesis bir ara senden hoşlandığı için senden sürekli kaçmış olabilir. Hatta hâlâ da kaçıyor olabilir, senin görüşün de olumlu-olumsuz fark etmez benim için. Ki Lachesis pek de sevilmeyen biri.
Cor Cordium
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Cor Cordium

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 5:49 pm

Ah, lezbiyen karakterler. <3 Benim için uygundur, lejant şeysi tamamlanınca daha derinleştiririz kurguyu. ^^
Aldrich F. De'Perel
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Aldrich F. De'Perel

Karakter Yaşı : 18.
Rp Partneri : cık.
Gerçek Yaş : 31

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:32 pm

Evet, merhaba.

Aldrich, mazoşist biri. Tam anlamıyla olmasa da. Karanlık ruhlu, gizemli, garip ve tanrıtanımaz bir karakter. Tüm bunların yanısıra sosyal biri. Çapkın, ad-şan kavramlarını önemseyen, okuldaki her b*kta öne çıkmayı düşünen biri yani Very Happy Kurgu'ya gelince.

Aldrich Cor'a birçok kıza yaptığı gibi kur yapar. Fakat, geri cevap alamaz hatta sert bir cevap alabilir. Bu durum erkek Nigralar arasında, Aldrich'in karizmasını çizdirir ve bu yüzden peşinden gelmeye devam eder.

Olmadı, bunlar sadece Nigraların katılabileceği gizli bir grup yaratırlar ve yeteneklerini geliştirmeye uğraşırlar. Böylece, okul içindeki en güçlü kişiler olmayı hedefliyorlardır falan. Aman fikrin varsa sende söyle Very Happy
Cor Cordium
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Cor Cordium

Cor Cordium ·· Empty
MesajKonu: Geri: Cor Cordium ··   Cor Cordium ·· Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:53 pm

İlk kurgu uygundur aslında, hatta gayet hoş olmuş. *-* Bir grup kurmak için henüz erken en azından kurgular tam oturmalı. ^^

Cor Cordium ··
1 sayfadaki 1 sayfası