Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Sessizlik.

YazarMesaj
William Willie Winfield
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
4. Sınıf | Nigra Öğrenci

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Flore L. Bouveir
Lakap : Will.Willie.Field.

MesajKonu: Sessizlik.   Çarş. Haz. 29, 2011 6:31 pm

Akademinin kapısına yaklaştı yavaşça.Havadaki sessizliği ve hüzünü hissedebiliyordu.Bazıları ölen öğrenciler bazıları ise ölen profesörlerin yüzünden bu kadar sessizdi.Kocaman avluda birkaç kişi süs havuzunun yanında oturmuş kısık sesle konuşuyor bazı nigralarda ağaçların gölgelerinde kaybolmayı tercih etmişlerdi. William Avlunun ortalarına doğru yöneldi.Arkadaşları Seth ve Arora'nın yanlarına yaklaştı."Selam" Bu mutsuz ortama biraz neşe katmak istemişti.Ama neşesini bozan bir yürüyüş duydu.Aurellia sinirle William'ın yanına yaklaştı
"Sen hala bu okula gelmeye nasıl cürret ediyorsun ha!"William biraz korkmuştu ama etraftaki insanlar onları izliyordu bu cümlenin altında ezilemezdi."Bak Aurellia, Kardeşinin ölümü benim yüzümden değildi anladın mı?"Aurellia'nın kabullenmeyeceğini biliyordu öyle de olmuştu zaten."O gece onun yanındaydın ve ölmesine izin verdin!"William sinirden deliye dönmüş bir yüz ifadesiyle bütün avluyu inleten bir ses tonuyla konuştu." Ne yani senin sümüklü kardeşin için kendimi mi feda edeyim ?"Gözleri dolan Aurellia'yı arkasında bıraktı ve ilk bulduğu yere oturdu.Seth yanına geldi ve elini Williamın sırtına koydu.
"Senin hatan değildi." dedi.Bu sözler biraz olsun rahatlamasına yardımcı olmuştu.Arora 'da yanına yaklaştı ve oturdu.William
"Gözlerinizin önünde birisinin ölümünü görmek çok kötü."
Kullanıcı profilini gör

Sessizlik.
1 sayfadaki 1 sayfası