Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seviye Yükseltme

YazarMesaj
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Seviye Yükseltme Empty
MesajKonu: Seviye Yükseltme   Seviye Yükseltme Icon_minitimeÇarş. Haz. 29, 2011 10:12 pm

Siteye başlarken ki durumundan bu yana yol kat eden, geliştiğine inanan ya da rol puanını yetersiz bulan arkadaşlar bu başlığa başvurarak rol seviyelerini yükseltebilirler. Ancak bunun için sitemizde en az 3 rol oyunu yazmış olmanız gerekmektedir.

# Başvurular;
    Karakter Adı-Soyadı:
    Mevcut Rol Düzeyi:
    Rol Oyunlarının Linki:

…şeklinde yapılmalıdır.

# Rol oyunları sitemizde yapılmış olup, daha önce yükseltme için kullanılmamış olmalıdır. Bu demek oluyor ki her rol oyunu sadece bir kez yükseltmede kullanılabilir

# Çoklu yazılmış bir rol oyununda, rol oyununa katılmış her karakter aynı rol oyununu yükseltme için kullanabilirler.

# Başvurular bu başlık altından yapılacaktır.

# Rol oyununuz kesinkes yükseltilecek diye bir konu söz konusu değildir. Bu başlık tam olarak gerçeği yansıtmayan rol seviyelerinin olması gerektiği hale getirmek içindir. Bu durumda, rol seviyesi yüksek olup da çok daha kötü yazılmış rol oyunları rol seviyesinde düşmeye neden olabilir.

Seviye Yükseltme
1 sayfadaki 1 sayfası