Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Anılar...

YazarMesaj
Harmonia Helios
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci

Karakter Yaşı : 16.
Rp Partneri : Aranıyor!.
Lakap : Har, Hera, H

MesajKonu: Anılar...   Cuma Tem. 01, 2011 11:39 am

Büyük süs havuzunun yakınlarında ki bir bankta oturuyordum. O gece baloda yaşadıklarım aklımdan çıkmıyordu. Canımızı kurtarmak için nasıl kaçıştığımızı, ağlayan öğrencileri, kaybettiklerimizi... Okula yeniden ayak basmak o geceyi herkese hatırlatıyordu. Herkes sessizdi. Herkes üzgündü.
Aylardan Aralık. Okulun açılması gecikti. Söylenenlere göre birkaç aksaklık. Hoş bu kimse için önemli değil. Yanıma koyduğum çantamı karıştırmaya başladım. Sabah evden aceleyle çıkarken ve anneme laf yetiştirirken cep telefonumu bulduğum gibi çantama atmıştım. Sonunda onu bulduğumda üç cevapsız aramanın ve bir mesajın olduğunu farkettim. İkisi Dannie'dendi ve biride Anita'dan. Mesajda Anita'dandı. Harmonie ben, Dannie ve Paul okul açılışına geç kalabiliriz. Yani bir tek bunun için mi beni aramışlardı. Tanrım! Telefonu yeniden çantama tıktım. Bu okulun kapıları ne zaman açılacaktı?
Ve anılar yeniden zihnime dolmaya başladı. O karanlık geceye ait. Baloya ait. Aslında baloya Dannie'nin zoru ile gidiyordum Normalde böyle okul balolarından önce hemen bavulumu toplar eve dönerdim ama bu kez Dannie'ye uyup baloya gitmiştim. Aslında fena değildi balo. Leziz ikramlar vardı ve Paul hepsine yumuluyordu. Çok hoş müzikler çalıyordu ki Allisonie mest olmuştu ve kendi etrafında dönüyor, dans ediyordu. Dannie ve Anita ise aralarında soğukluğa karşın kahkahalar ile gülüyor ve eğleniyorlardı ve bir anda onlar belirdi. Nigralar. Tam kapıda duruyor ve bakışlarını hepimizin üstünde gezdiriyorlardı. Sessizlik. Korku dolu insanların sessizliği. Sonrası ise korkunçtu. Büyüler havada uçuşuyordu, çığlıklar, ağlayan öğrenciler ve korkunun karanlık süzülüşü. Dannie, Paul, Anita, Ben ve Allisonie...
O gece hepimizi değiştirmişti. Dannie, bir daha ailesinin görmediği sokaklarda kaldığı günleri, Anita ise kurtaramadığı, Nigralara teslim ettiği küçük kardeşini, bense olmayan geçmişimi hatırladım. Paul mutlu bir çocukluk geçirmişti. Annesi, babası ve ondan küçük iki kız kardeşi ile. Allisonie ise daha karmaşıktı. Buraya gelmelerini geciktirmelerinin tek sebebi belki de o geceydi. O geceyi hatırlamak istemiyorlardı. Omzumu sıkan bir el ile arkama döndüm. Anita bana hüzünlü bir gülümseme ile bakıyordu. Dannie ise üzüntüsü belli etmiyordu ama o geceyi hatırladığı belliydi, Paul ise donuk gözler ile etrafa bakıyordu.
Geri dönmüştük. Herşeye karşın o kanlı baloya karşın yeniden buradaydık. Ayakta durmaya çalışıyorduk. Kaybettiklerimizi hatırlıyorduk.
Kullanıcı profilini gör

Anılar...
1 sayfadaki 1 sayfası