Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Fethiye'de Moğollar Coşturdu

YazarMesaj
S. Alandra LaVie
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
S. Alandra LaVie

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Yok.
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Sağne?

Fethiye'de Moğollar Coşturdu Empty
MesajKonu: Fethiye'de Moğollar Coşturdu   Fethiye'de Moğollar Coşturdu Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 9:13 pm

8'inci Ölüdeniz Kültür Sanat Festivali kapsamında Anadolu Rock müziğinin usta gruplarından Moğollar, konser verdi.

Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde düzenlenen 8'inci Ölüdeniz Kültür Sanat Festivali kapsamında Anadolu Rock müziğinin usta gruplarından Moğollar, konser verdi. Unutulmaz film müziklerinin yanı sıra, popüler şarkılarını da seslendiren Moğollar, konser alanını dolduran binlerce izleyiciye müzik dolu bir gece yaşattı.

Fethiye'nin Ölüdeniz Beldesi'nde, bu yıl 8'ncisi düzenlenen Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Anadolu Rock müziğin usta isimlerinden oluşan Moğollar Grubu, bir konser verdi. Hisarönü Meydanı'nda düzenlenen konsere yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Cahit Berkay, Taner Öngür, Emrah Karaca, Utku Ünal ve Oğuzcan Şehiraltı'nda oluşan Moğollar, eski ve yeni şarkılarını Fethiyeliler için seslendirdi. Grubun şarkılarına meydandaki hayranları eşlik etti.

Sahnede oluşturdukları neşeli havanın yanı sıra, izleyicilerle kurdukları iletişimle de beğenilen Moğollar, son günlerde sosyal paylaşım sitelerinde ilginç danslar eşliğinde izlenen 'Gari' şarkısını da seslendirdi. Şarkı okunurken sahne önünde toplanan bir Grup Genç, yaptıkları danslarla büyük ilgi gördü. 'Ağrı Dağı Efsanesi', 'Bişey Yapmalı', 'Tamirci Çırağı', 'Dinleyiverin Gari', 'Dede Efendi', 'Ali Baba' ve 'Hortumcu Dayı' adlı parçalarını seslendiren Moğollar, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Fethiye'de Moğollar Coşturdu
1 sayfadaki 1 sayfası