Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Neval.

4 posters
YazarMesaj
Liana Desarae Ruby
Moda Tasarımcısı
Moda Tasarımcısı
Liana Desarae Ruby

Karakter Yaşı : 28
Rp Partneri : Lynhart ihi <3

Neval. Empty
MesajKonu: Neval.   Neval. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 10:12 pm

Selam Ey Gençlik.

Şimdi, şu sıralar buraya yazmak moda oldu sankim. Evet, evet öyle oldu. Ben sitede yeniyim aslında. Bir haftadır (ve ya iki kestiremedim) buralardayım işte. Tolga'nın sitesi bu yehuu. O da arkadaşımdır zaten. Onun yüzünden gelmiştim. İlk üye oldum, sonra okuldu sınavdı falan derken, ben unuttum burayı. Sonra tekrar geldim işte. Zamanında Tolga'yı az korumadım. hıh Razz Neyse. Ben Neval. Rp ile uzun bir zamanım yoktur. İki yıl falan. Ama uzun zamandır hikaye yazarım. İki yıldır İstanbuldayım. Çevrem çok kötü olduğu için arkadaşım yoktur fazla. Yanlızımdır yani çoğu zaman. O yüzden pc başında sık sık görebilirsiniz.

Korelilerden çok hoşlanırım. Böyle çekik çekik, temiz yüzlü, ince fizikli, uzun boyludur erkekleri. Hoşuma gider yani. Sesleri de çokoştur. Ama kızlarından tiksinirim. Ne o öyle sıfır beden kız mı olur? Kız dediğin böyle etli butlu olucak. Yani gidipte 70 kilo olsun demiyorum. Ama 23 yaşında ki bir kız 1,63 olunca ve 40 kilo olunca, çok pis yadırgıyorsunuz. Hem uzunum ondan, hem kiloluyum ama küçüğüm. Fiziğim iyi olmasına rağmen takmış durumdayım. Yüzümü falan, aslında çok severim kendimi. Bir kere ayna ile konuştuğumu,öptüğümü hatırlıyorum. Babam "Kızım kafayı mı yedin?" diyince koşup mutfağa saklanmıştım ihi ihi.

Mini etek ve elbise şunca yıllık hayatımda hiç giymedim, galiba giyemeyeceğim. Ama giydiğim günü zaferim ilan edip fotoğraf çekeceğim. Mini etek giymem ama elbise giymeyi hep istemişimdir. Neysem. Makyaj yapmamışımdır. 8.sınıftayken göz kalemi sürerdim. Ama sonra en güzeli sadelik didim ve hiç bişi sürmedim yüzüme. Takı olarak kalın bileziklere falan bayılırım. Baş parmağıma yüzük takardım önceden. sonra kaybettim bir daha da almadım. Şu hayatta değer verdiğim şeylerden en önemilerinden biri Anahtardır. Bir anahtar kolyem var. Uzundur böyle. Uzun kolyeleri de çok severim.

Kalem ve defterlere hastayımdır. Kalemlerden de çok hoşlanırım. Basit zevklerim vardır anlayacağınız.

4 senedir aynı ayakkabıyı giyiyorum. yoksulluktan değil hee babam her sene ayakkabı alalım der. Ama kuzenim ile iddia ya girmiştik. 4 senedir ayağım büyümüyor, ayakkabıda yırtılmıyor. Neyse bu sene aldım bir tane adidas. Mutluyum, sevinçliyim o yeaaah!

Tenis en sevdiğim spordur. Bir yaz boyunca markette çalışarak tenis eşyaları almıştım. Çok severim ayrıdır bende yeri.

En sevdiğim renkler kırmızı,çingene pembesi , siyah ve mavidir.

Sesim iğrençtir ama şarkı söylemeye bayılırım.

Sayısalcıyımdır. Severim matematiği.

Fergie'yi, Jennifer Lopez', shakira'yı, Rihanna'yı, Britney Spears'ı , Lynn Spears'ı ve Beyonce'ı çok kıskanırım. Taş gibi kadınlardır kendileri.

Zenci ve Melezlere karşı ayrı bir fantezim vardır. Çok severim onlarıda.

En sevdiğim şarkılar kategorisi güzeldir dinlemenizi tavsiye ederim

SHINee-Lucifer (Çekiktir onlar)
Britney Spears- I wanna Go
Beyonce- Run The world
Jenifer lopez- I'm ınto you ve On The Floor
Rihanna-Man Down
Black Eyed Peas- I just can't get enought
Britney-Womanizer

Genelde türkçe müzik dinlemem fakat;

Şu sıralar dinle sevgilinin müziğine takmış bulunmaktayım. bunalıma girdiğimde de çok sık türkçe müzik dinlerim.

Dizi hayatım fazla yoktur. Muhteşem Yüzyıl,Dinle sevgili, Hayat Bilgisi ve Arka Sıradakiler, Merlin, House, CIA: miami severim.

Teknolojiyede bayılırım. Evimizde altı adet pc bulunmaktadır. 3 leptop 3 masaüstü. 15 tane telefon var. Neden o kadar var bende bilmiyorum. Eski telefonları saklıyoruz. Babama telefon dayanmıyor. Sürekli telefon alıyor. En son Sasmung wave 2 aldı. Bıraksada ben kullansam diye bekliyorum. Annemde de elektrik var. Dokunduğu teknolojik aletlerin hepsi bozulur. 3 kere buzdolabı, 2 kere çamaşır makinesi 2 kere bulaşık makinesi değiştirdik. Hasarı düşünmeyin bile. Bu yüzden annem odama girince Leptobun önüne geçerim genelde.

Çikolata yemek te çok hoşuma gider. Meyveyi pek severim ama sebzeden haz etmem. Yumuşak yumuşak, midem bulanır genelde. Bulaşık bile yıkarken lavaboyu temizleyemem yüzüm değişir.

Kitap okumayıda çok severim. 470 sayfalık bir romanı 2 günde okudum. ama başka hiçbir şey yapmadım. yemeği yedim geri gittim odaya. Neyse işte

Müziksiz hayat olmaz, müziksiz ben olmam falan

Okuyana sabırlar. Bende böyleyim işte Daha çok varda sıkıldım Very Happy Neyse Görüşürüüüz Very Happy

Skyler Baudelaire
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Skyler Baudelaire

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 30
Lakap : Sky

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 10:37 pm

Baktım, ben hala daha süperim *seksibakışlıifade*
umarım yazım yanlışın yoktur daha kontrol etmedim asşdkasşi
http://sinamon-no-nansensu.blogspot.com
Skyler Baudelaire
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Skyler Baudelaire

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 10:53 pm

Selam ey gençlik*
veya*
23 yaşındaki*
"konuştuğumu,öptüğümü" virgülden sonra boşluk.
hiç bişi- hiçbi şey*
Sonra kaybettim*
Yoksulluktan*
ayakkabı da*
"kırmızı,çingene pembesi" virgülden sonra boşluk
melezlere*
Çok severim onları da.*
Dinle Sevgili'nin*
Bunalıma*
"Muhteşem Yüzyıl,Dinle sevgili" virgülden sonra boşluk
o kadar var ben de*
Bıraksa da*
Çikolata yemek de*
Kitap okumayı da*
Ama başka*
Yemeği*
daha çok var da*

askldjlşasçkfdşsa
flood için özür

Liana Desarae Ruby
Moda Tasarımcısı
Moda Tasarımcısı
Liana Desarae Ruby

Karakter Yaşı : 28
Rp Partneri : Lynhart ihi <3

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 10:57 pm

Of xD Saol ya Very Happy
Skyler Baudelaire
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Skyler Baudelaire

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 9:58 pm

Sağol*
Lynhart
Müzisyen
Müzisyen
Lynhart

Karakter Yaşı : 29
Rp Partneri : Liana Desarae Ruby <3
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Lyn

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 10:42 pm

Ciddiyim uzun bir şeyler yazmayı düşünüyordum Lyn olarak ama Melisin hata düzeltmelerini görünce açıkçası tırstım diyebilirim. Hatta ve hatta nokta koyup gitmek en iyisi diye düşünüyorum. Very Happy neyse özelden konuşuruz Zevkli Role Play'ler, iyi eğlenceler... Very Happy
Skylar
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Skylar

Karakter Yaşı : : 22
Gerçek Yaş : 29

Neval. Empty
MesajKonu: Geri: Neval.   Neval. Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 1:00 pm

Yine Hoşgeldin (: İyi role playlar (:

Neval.