Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem

4 posters
YazarMesaj
Dawn Hailword
Müzisyen | Çellist
 Müzisyen | Çellist
Dawn Hailword

Rp Partneri : Anthony D. Eques

Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Empty
MesajKonu: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:08 pm

Dawn neşeli, yardımsever, çılgın, cana yakın biri. Kolay kolay düşman edinmez. Gerektiğinde alttan almayı bilir. Ama eger damarına bastıysanız ondan korkun. Cünkü vicdansız birine dönüşecektir. Cogu sefer aptal asıktır. Askı icin aldatmalara bile göz yumabilir. Ancak yalana kesinlikle tahammül edemez. Özgürlükçüdür. Bazen o kadar yogun hisseder ki bu duyguyu sırt cantasını alır ve ceker gider. Böyle bir durumda izini asla bulamazsınız. Kincildir. Canını yaktıysanız bunu asla unutmayacaktır. Ancak genel olarak boşvermişlik hakimdir karakterinde. Yabancısı oldugu ortamları umursamaz. Umursaması da gerekmez. Cünkü sıcak kanlılığı sayesinde kolayca sevilir. Kısaca özetledim işte, uğrastırmayın beni =))

Sevgili:
Güçlü, iradeli, sevimli biri olmalı. Dawn'ı anlamalı. Dawn'a benzesin demiyorum ama benzese fena olmaz hani.
Anthony Eques

Dost:
Herkes uygundur burası icin.
Flore Bouveir
Zoe Allison

Rayos Dylan

Düşman: Düşmanlarla işi yok Dawn'ın. Ama 1- 2 tane anlasamadıgı tip eglenceli olur benim için.

Üvey Evlat: Evlatlık ya da ölen eski sevgilim cocugu olabilir. Dost olcaklar. Hatta anne bile demeyebilir .p Ne diyorum ben ya .p
William Winfield

Tanıdıklar, akrabalar, eski sevgililer vs: Buraya da herkes uygundur =))

Not: 'Uygun yere atıver.' gibi basvurularda bulunmayalım =)) Mümkünse kurguyu da ekleyin ama kararsız kalıyosanız pmleşiriz, konuşuruz, ayarlarız bi şeyler. Bu arada ben yeniyim, çömüm yani eheh. Bu yüzden bazen cok soru sorabilirim. Katlaniceksınız artık =)) Bu da aklınızda bulunsun yani. Neysem... Doluşun hadi =))

En son Dawn Hailword tarafından Paz Tem. 10, 2011 6:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Anthony D. Eques
Doktor (N)
Doktor (N)
Anthony D. Eques

Karakter Yaşı : ~29
Rp Partneri : ~Dawn Hailword

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:12 pm

Dost olabiliriz aslında...

Kişisel özelliklerimizin birçoğu benzeşiyor.

Kurguyu da, ben doktorum ya hastanede tanışmış olabiliriz =D
Dawn Hailword
Müzisyen | Çellist
 Müzisyen | Çellist
Dawn Hailword

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:15 pm

Dost da olur tabii de Paul Walker'e ölünür. Partner olsak ??? Rolling Eyes
Anthony D. Eques
Doktor (N)
Doktor (N)
Anthony D. Eques

Karakter Yaşı : ~29
Rp Partneri : ~Dawn Hailword

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:20 pm

O da olur
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Karakter Yaşı : 120
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 26
Lakap : Flo,Bilgeyuscanavarus.Çok sağol 3W *-*

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:20 pm

Dost istiyorum Cool istiyorum istiyorum Rolling Eyes
William Willie Winfield
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
William Willie Winfield

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Flore L. Bouveir
Lakap : Will.Willie.Field.

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:24 pm

Üvet evlat istiyorum.
Dawn Hailword
Müzisyen | Çellist
 Müzisyen | Çellist
Dawn Hailword

MesajKonu: Geri: Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem   Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 9:25 pm

Ekliyorum ekliyorum =))

Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dawn
» Şans; denemek için yaratılmış bir icat.