Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Darkiova

YazarMesaj
Varlic Doom
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 21

MesajKonu: Darkiova   Salı Ağus. 02, 2011 4:11 pm

O gece herzamankinden daha siyahtı... Darkiova artık aydınlık göremeyecekti... Çünkü lanetli sayılan o gece, evet o gece Warlic adında bir bebek doğdu... Yağmur yağıyordu, fakat bu yağmurun kaynağı karanlık bulutlar değil, tanrıların gözleriydi... Annesi, Warlic'i sürekli babasının intikamı için nefretle besledi...

Warlic artık 19 yaşındaydı. Babası o doğmadan önce Selvon Mitas tarafından öldürüldü. Warlic'in babası Syron, Selvon Mitas'ın kardeşiydi. Bu iki kardeş çocukluktan beri birbirine zıttılar. Genelde Syron herkesin sevdiği, iyi kalpli bir çocukken, Selvon arkadaşı olmayan, karanlık işleri seven biriydi. Annesi ve babası Selvon'u Drakward Tepesi'ne bıraktı çünkü Selvon artık 15 yaşındaydı ve yaptığı karanlık işler Darkiova insanlarını çok rahatsız etti. Aradan 7 yıl geçti, Syron'un annesi, ardından da babası öldü. Syron, Ellaisa adında bir kıza aşık oldu. Ellaisa da Syron'a sonsuz sevgiyle bağlandı. Syron ve Ellaisa evlendi. Ellaisa Warlic'e hamileyken Syron'un kardeşi Selvon içinde tutsak olduğu mağaradan kurtuldu ve intikam için Darkiova'ya geri döndü. Syron'u bulan Selvon, Ellaisa önünde Syron'un ruhunu içerek onu sonsuza kadar yok etti. Sonra da tekrar Drakward Tepesi'ne kaçtı. Ellaisa Selvon'un arkasından "Doğacak çocuğum adına yemin ediyorum ki, kalbimin tek sahibi Syron'un intikamı alınacaktır!"
Warlic, annesinin verdiği eğitimle hem gecenin karanlığının, hem de güneşin ışığının sihrine sahip oldu. Ellaisa 71 yaşında Heangy (Kalbin atmasını sağlayan enerjinin bitmesi) Hastalığına yakalandı. Her geçen gün durumu daha kötüye gidiyor, kalbi daha yavaş atıyordu. Bir gece Darkiova'da çığlıklar yükseldi, Ellaisa'nın kalbi artık atmıyordu. Warlic 4 yıl boyunca annesinin ve babasının ölümünün verdiği acıyla ve intikamın ruhuna kattığı nefretle beslenerek bütün savaş alanlarında uzmanlaştı.

Sonunda o an gelmişti. Tıpkı Warlic'in doğduğu o gece gibi gökyüzü simsiyahtı. Warlic Drakward Tepesi'nin eteklerinde son kez annesinin ve babasının ölümünü düşündü ve yerden yükselmeye başladı. Artık geri dönüşü yoktu, ya Selvon'u öldürecek yada sonsuza kadar yok olacaktı. Selvon'un tutsak olduğu mağaranın ağzına geldi. Selvon göründü. Warlic, "Demek babamın katili karanlık Selvon sensin..." dedi. Selvon, "Beni öldürmeye geldiğini biliyorum." dedi. Warlic içindeki nefreti önce ruhunda söndürdü, sonra kalbinin sesini dinledi. Ne olursa olsun aklı da, kalbi de, ruhu da onu öldürmesini söylüyordu. Sonra Selvon'un boğazını sıktı, "Sen" dedi, "Sen benim hayatımı kararttın!" Sonra elini Selvon'un kalbinin üzerine koydu. Selvon, "Ben ölümsüzüm, ben karanlığım, beni yok etmen imkansız!" dedi ve o da Warlic'in boğazını sıktı. İkisi de birbirini boğuyordu, Selvon, Warlic'in ruhunu içmek istedi. Warlic elini Selvon'un derisinden içeri soktu. Kalbini yerinden söktü. Selvon son sözlerini söyledi, "Benim de bir oğlum var, intikamım elbet alınacaktır!" Warlic, Selvon'un kalbini havaya kaldırdı, ve güneşin geceyi bile aydınlatan gücünü kullanarak karanlık kalbi patlattı. Artık Warlic ve Selvon'un oğlu Kairon'un savaşı başladı. Karanlık ve aydınlığın savaşı hiç bir zaman bitmedi.
Kullanıcı profilini gör http://bigwwerpg.turkforumpro.com

Darkiova
1 sayfadaki 1 sayfası