Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Niklas

2 posters
YazarMesaj
Niklas Folke
Alba
Alba
Niklas Folke

Karakter Yaşı : 126

Niklas Empty
MesajKonu: Niklas   Niklas Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2015 10:57 pm

Tam Ad: Niklas Folke
İstenilen Kan Türü: Alba
İstenilen Yetenek: Şimdilik Mantık olsun, ama yetenek kısmı düzenlenecek zaten.
İstenilen Meslek: Özel güvenlik gibi olacak, ama bişi yazmaya gerek yok gibi.
Karakter Hakkında Bilgi: İsveçin bağrından kopup gelmiş, pek soğuk bir arkadaşımız Niklas. Ailesini erken yaşta kaybedince önce kendini sokakta buluyor. Akıllı bir çocuk, bir şekilde kalıyor hayatta. Bir süre sonra çok iyilik sever bir adam tafından evlat ediniliyor, bir şekilde sokakta karşılaşmalarının ardından. Çok müteşekkir ama bi temkinli de bu süreçte. Büyüyor, aileye yük olmak istemediğinden bir süre sonra terk ediyor evi, yine de sürekli eve, ona bakan aileye hediyeler göndermeyi ihmal etmiyor. Sonra zaten paralı korumalık işine atılıyor falan. Yıllar sonra bu kendisine bakan adamdan haber alıyor, adam nigralar tarafından tehdit ediliyormuş. Aileye geri dönüyor fakat yetişemiyor, adam öldürülmüş. Adamın da bi kızı varmış bu arada, kendisi aileden ayrıldıktan sonra olmuş bu kız zaten. Kalan ömrünü bu kıza bakmakla geçirecek gibi.
Aile Hakkında Bilgi: Çok bir bilgi yok. Varlıklılarmış ama baya, Niklas'a sağlam miras kalmış ama Niklas bunu çok sonra tesadüfen öğreniyor. Yine de bu paraya dokunmak istemeyecek.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Niklas Empty
MesajKonu: Geri: Niklas   Niklas Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2015 11:21 pm

NIKLAS FOLKE
"ALBA & MESLEKSİZ"

Genç yaşında yaşadıkların da başardıkların da ancak bu şekilde açıklanabilirdi.
~Mantık

• Kaydınız işleniyor.

Niklas
1 sayfadaki 1 sayfası