Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pierretta Scylla.

2 posters
YazarMesaj
Pierretta Scylla
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Pierretta Scylla

Karakter Yaşı : 18.
Rp Partneri : Hebele.
Lakap : Etta.

Pierretta Scylla. Empty
MesajKonu: Pierretta Scylla.   Pierretta Scylla. Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 12:10 am

Ad-Soyad: Pierretta Scylla.
Rp Gücü: 94.
Kan Türü: Lanceus
Ailesi Hakkında Bilgi & Karakter Özellikleri: : Dişi bir Alba'ya, bir Nigra tarafından yapılan saldırının sonucunda doğmuştur Etta. Her ne kadar iyimser oldukları söylense de Alba kendine yapılanı bir ölümün gücü olarak görmüş ve Etta'yı yok etmek için uğraşmıştır. Nitekim Nigra Alba'nın tam aksini yaparak Etta'ya sahip çıkmış, onun hayatını korumaya yemin etmiştir. Babası Nigra'nın yeteneğinin acı olduğunu bilmektedir sadece. Annesi hakkında pek bir bilgiye sahip değildir.
&
Tabii tüm bu olanların üzerine Etta oldukça hırçın ve bencil biri olmuştur. Ve yaşadığı toplumda hiçbir zaman kabul görmemiştir. 6 yıldır süre gelen öğrencilik yıllarında hiçbir arkadaşa sahip olmamış, kimseyle arası hiçbir zaman iyi olmamıştır. İnsanlara içten içe beslediği kin nedeniyle onlara da hiçbir zaman yakınlaşmayı düşünmemiştir. Kısacası yalnızları oynayan biridir Etta. Ama içindeki kötülüğü serbest bıraktığında ise gazap tohumları bir bir çiçek açabilir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Pierretta Scylla. Empty
MesajKonu: Geri: Pierretta Scylla.   Pierretta Scylla. Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 12:34 am

Bir karanlıktan olma, aydınlıktan doğma daha! Etta, bugüne kadar sürekli mücadele etmek zorunda kaldın. Kah kendinle, kah çevrenle, ama en çok da düşüncelerinle. İçinde barındırdığın aydınlık ve karanlık öyle hassas bir noktada ki, düşüncelerini sen fark etmeden etkiliyorlar. Sana düşen ne? Sana düşen dengeyi sağlamak... Özel yeteneğinle; denge.

Pierretta Scylla.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pierretta Scylla.
» Pierretta - Öğrenci.