Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Narcyz Straszny

2 posters
YazarMesaj
Narcyz Straszny
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Narcyz Straszny

Karakter Yaşı : 18
Rp Partneri : ~

Narcyz Straszny Empty
MesajKonu: Narcyz Straszny   Narcyz Straszny Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:07 am

# Ad-Soyad: Narcyz Straszny
# Rp Gücü: 95
# Kan türü: Lanceus.
# Özel Yetenek:Zaman
# Sınıf: 6
# Kurgu Özeti:
"Babam anneme gerçekten âşıktı; en azından teyzem Niea böyle söylüyor, belki de bir Nigra olan babamdan nefret etmemi önlemek için. 'Launce'u, Sevora'yı hamileyken bırakıp gittiği için suçlayamazsın.', derken hâlâ neyi kastettiğini anlayabildiğim söylenemez. 'Kötülük onun varoluş şekliydi, anneni öldürebilirdi bile, oysa sadece terk etti.' Sanırım hayatta olduğuma şükretmem için bir neden bahsetmeye çalışıyor Niea. Ona annemin nerede olduğunu sorduğumda beni doğurduktan sonra öldüğünü söylemişti. Albalar yalan söylemeyi pek beceremediklerinden gerçeği pek uzun süre saklayamadı. İşte, annemin beni doğuracağı akşam evden kaçıp Silentium'a, babamın bulunduğu yere, gitmeye çalıştığını, ancak arabasını henüz Caeruleus'tan çıkaramadan doğum sancılarının tuttuğunu böyle öğrendim. Arabayı koruluk bir yere çekip acıdan karnını parçaladığını da..."
- Korkutucu olarak adlandırılabilecek görüntüsünün ardında yatan oldukça iyi biri olsa da, fazlasıyla içe dönük olduğundan birlikte yaşadığı Albalar onu genellikle soğuk ve tehlikeli olarak adlandırırlar. Kendisine bir zararı dokunmayan herkese karşı az da olsun sevgi besler, fakat bunu göstermekte oldukça başarısızdır. Dış görünüşe kesinlikle aldırmaz, kendini geliştirebilmiş, hayata karşı güçlü durabilen herkese karşı büyük bir saygı besler, diğerlerine duyduğu his acımayla harmanlanmış az dozda sevgiden ibarettir. En büyük zaafının sevgi olduğu rahatlıkla söylenebilir aslında. Anne babasını hiç tanımadan teyzesinin yanında büyümüş ve daima gerek görünüşü, gerekse Lanceus oluşu yüzünden yaptıklarıyla tüm suçlamaları üzerine çekmiştir. Herkese bir şans verilmesini istemesi de bundan ileri gelir. Geçirdiği berbat çocukluğun etkisiyle taşıdığı sert mizacı yüzünden çevresindekilerin ondan çekindiğinin farkındadır. Yine de, mizacını değiştirmeye çalışmaz, bunu elindeki az sayıda savunma mekanizmasından biri olarak görür. Acı ve şiddetten tiksinir, bu hayvani dürtülerini kontrol altına alamayanlardan da. Birini sadece görmesi bile, onun hakkında pek çok bilgiye sahip olmasına yeter. Gerçek ailesini hiç tanımamış olduğundan, aile bağları hakkında pek bir bilgisi yoktur, eğer ki ailesiyle birlikte normal bir çocukluk geçirmiş olsaydı, ailesi büyük ihtimalle en zayıf noktası olurdu. Çocukluğu kitaplar arasında geçtiğinden, öğrenmeye olan reflekssel açlığını bastırmak için daima kitap okur.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Narcyz Straszny Empty
MesajKonu: Geri: Narcyz Straszny   Narcyz Straszny Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:11 am

Başvurunuz onaylanmıştır.

Narcyz Straszny
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» N. Straszny
» Narcyz
» Narcyz