Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rick¹

2 posters
YazarMesaj
Patrick W. Rock
Auctoria | Foto Muhabir
 Auctoria | Foto Muhabir
Patrick W. Rock

Karakter Yaşı : 23
Gerçek Yaş : 30

Rick¹ Empty
MesajKonu: Rick¹   Rick¹ Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 3:54 pm

* Ad-Soyad: Patrick William Rock
* Rp Gücü: 84
* Karakter Özellikleri: Çocukluğundan beri içindeki boşlukları hep bir şeylerle doldurdu, Rick. Hiçbir zaman tam anlamıyla bütün olamasada bu şekilde yaşamaya alışmıştı.
Karanlıkta korkan bir çocuk, annesine seslendiğinde hep klişe olay kapı açılır ve anne şevkatle evladına sarılır. O uyuyana dek veya o geceyi onunla yatarak geçirir. Rick, anne dediğinde sadece ağlama sesleri duydu. Bebek, keninden küçükler veya reşitleri... Bu seslenişe hiçbir zaman cevap gelmedi. Şu an 23 yaşında olsa bile karanlık onu korkutmasa da üzüyor. Eski günlerindeki, şimdiki ve gelecekteki yalnızlığı onun içini ürpertiyor. Karanlık, onun yalnızlığın aynası olmuş.
* Ailesi Hakkında Bilgi: Ne kadar araştırırsa araştırsın hep bir çıkmaza girdi ailesi hakkında. Onları affetmeye bile düşünmüştü, ama bir bulabilseydi. Aslında onlardan bir şey isteyecek değildi, sormayacaktı da, ama hiç yanıt bulamadı onların ardından.
http://vampakademisi.turkforumpro.com/
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Rick¹ Empty
MesajKonu: Geri: Rick¹   Rick¹ Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 4:23 pm

~
Yoksunluk. Bir çok eksiklikle büyümüşsün genç adam, yorulmuş, yıpranmışsın.
Yoksunluğu taşımışsın içinde. Üzerine düşen gölgelere inat güneşi bulmuşsun ama.
Adımların tereddütsüzmüş ışığa giderken. Belki de kimseler için en zor şeyi başarmışsın farkına varmadan.
Işık. Bırakıldığın karanlıklara rağmen aydınlığa ulaşman... tebrikler!
~

Rick¹
1 sayfadaki 1 sayfası