Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yvonne La Vergne.

2 posters
YazarMesaj
Yvonne La Vergne
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
4. Sınıf | Nigra Öğrenci
Yvonne La Vergne

Karakter Yaşı : Sananekiğ.
Rp Partneri : Almayayım.
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Yoe. Sadece yakınlarım lakap takma hakkına sahipler.

Yvonne La Vergne. Empty
MesajKonu: Yvonne La Vergne.   Yvonne La Vergne. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 7:26 pm

# Ad-Soyad: Yvonne La Vergne.
# Rp Gücü: Seksen iki.
# Kan türü: Nigra.
# Özel Yetenek: Karanlık.
# Sınıf: V. Sınıf
# Kurgu Özeti: Yvonne sessiz bir kız görünse de içinde kopan fırtınaları kimse bilmez. İçine attıkça o fırtına büyür ve kasırgaya dönüşür. O kasırga ise en sinirli olduğu anda dışa yansır. Hiç kimse o kasırgalar koptuğunda Yvonne'nin yanında olmak istemez. Çünkü öyle hırçınlaşır, öyle kötüleşir ki kimse, kendi bile, onu tanıyamaz. Evet, kasırganın dışa vurma vakti geldiğinde en kötü Nigraları bile mumla arayabilirsiniz. Belki biraz abartı olacaktır bu tabir. Ancak gerçek bu. Nigraları kötüler olarak tanırlar. Ancak Yvonne'yi tam olarak kötü biçiminde tanımlamak eksik olur. O Nigra ile Albaların karıştırılmış bir ruhuna sahiptir sanki. Tabiki mecazi olarak, gerçekte tam bir Nigra kanına sahiptir. İçindeki iyilik, içindeki kötülüğü biriktirmesine yardımcı olur. Fakat eninde sonunda Kötülük baş gösterir. Bunu yenmenin hiç bir yolu yoktur.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Yvonne La Vergne. Empty
MesajKonu: Geri: Yvonne La Vergne.   Yvonne La Vergne. Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:11 pm

Başvurunuz onaylandı. Rütbeniz kısa zaman içinde verilecektir.

Yvonne La Vergne.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yvonne La Vergne.
» Laurene La Vergne || Öğrenci
» Laurene La Vergne
» Laurene La Vergne
» Yvonni La Vergne.