Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alessandra Valente

2 posters
YazarMesaj
Alessandra Valente
Felsefe Profesörü
 Felsefe Profesörü
Alessandra Valente

Karakter Yaşı : 23

Alessandra Valente Empty
MesajKonu: Alessandra Valente   Alessandra Valente Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:52 pm

Alessandra Valente 2ngrm76 Alessandra Valente Ams8pt Alessandra Valente 95s9rm

Geçmişten kalma her şey çok berrak.Fotoğraflar,şarkılar,isimler ve kavgalar.Hepsi çok keskin.O kadar keskin ki nasıl anlatacağımı bilemiyorum.Kendime bile itiraf edemiyorum,aile albümlerimiz küller halinde yatıyor,yanmış iskeletli bir evde.Uykum var,ama uyuyamam.Uyursam,kabus görmeyeceğim,hayattan sıyrılacağım evet,güzel rüyalar arasında boğulacağım saatlerce ama ya uyanınca ne olacak?Korkunç gerçeğe geri dönmek?Hayır,yeniden deli muamelesi görmek istemiyorum.Evet,bazı insanlara göre deliyim çünkü onlar tehlikenin sadece sözlük anlamını biliyorlar.Alevlerle vals yapıp,ölümden kaçan onlar değil.Kendi ailesini bir hiç uğuruna öldüren onlar değil.Salak bir akıl hastanesinde bir ay kalıp,yeni bir sayfa açmaya çalışanlar,o monoton şapşallar değil.Onlar güç kavgası için tepinip duran bir avuç tavuktan ibaret.

Alessandra Valente 2dkzs61 Alessandra Valente 11sp3yb Alessandra Valente Ve1w68 Alessandra Valente 2jdqnv4

Dekorasyonu,Viktoryen ile Barok arasında değişen,yerleri kirli beyaz halı kaplı geniş bir odaya girdi.İki berjer koltuk yerde devrilmiş halde duruyordu.Çınardan yapılma küçük masa,üzerinde duran porselen kahve fincanları ile beraber yere devrilmişti.Fincanlardan yayılan kahve,masaya dökülmüş,tahta kabarmıştı.Bir kaç çiçekli ve çirkin vazo yere devrilmişti.Porselen ve cam kırıkları halının üzerinde hafifçe parlıyordu.Bir kaç ipek yastığın,kumaşı yırtılmış,kaz tüyleri etrafta uçuşuyordu.Topukları ise halıya batıp çıkıyordu,yavaşça aynaya doğru ilerledi.Altın çerçeveli büyük aynanın önünde durdu.Aynadaki görüntüye sessizce bakmaya başladı.Siyaha kaçan koyu kahverengi saçları,buz mavisi soğuk bakışlarını daha da keskinleştiriyordu.Vücudunu saran elbise yuvarlak hatlarını ve ince belini ortaya çıkararak,bedenine olağanüstü bir çekicilik kazandırıyordu. Kibirliyle doğru orantılı olarak yuvarlak uçlu hoş bir burna sahipti.Aynada incelediği görüntüden memnun kalmış olacak ki,kiraz kırmızısı dudaklarının kenarları zevkle kıvrıldı.Soyundan gelen karanlık bakışları parıldıyordu,daha gençti.Bu kadar karanlığı içinde taşımak ve ne olursa olsun soyuna karşı gelerek yaşamak için çok genç.

Alessandra Valente Qoygdv Alessandra Valente 2vknbba Alessandra Valente 2ng69vb

Akademinin en genç ve deneyimsiz öğretmeni olarak yeterince sakin.Daha önce hiç öğretmenlik yapmadı çünkü hiç öğretmenlik yapmak istemedi.Hala da istemiyor fakat 23 yaşında ve polis tarafından gezegen dışına çıkması yasaklanmış biri olarak,en uzak yer akademi onun için.Aklı sadece sekse,partilere ve marka kıyafetlere çalışan bir avuç ergene felsefe öğretmeye çalışmak için fazla hevesli olduğu söylenemez fakat bu işi alnının akıyla yapacağı kesin.Bir kaç gece iş yerine sarhoş gelsede genelde sorun çıkarmıyor gibi.

Alessandra Valente 25ic4ub Alessandra Valente 2vtcd5g Alessandra Valente 102p8j8 Alessandra Valente Oogtj

İçimde ki hava durumunu asla tahmin edemiyorum.Yaz güneşi dediğim an kasırgalar eserken,en berbat anlarda hafif meltemler geziniyor genelde içimde.Kendimi tanıdığımdan adım gibi eminim ama hala yüz yüze gelemedim kendimle çünkü korkuyorum.Karanlığın içinden asla çıkamamış bir salıncakta,bir o yana bir bu yana sallanan küçük bir kızla karşılaşmaktan korkuyorum.Daha tarafını seçememiş bir griyim sanırım.Tutkularım ve hırsım beni nereye yönlendireceğini bilmiyor.Bir hedefim bile yok dibe vuruyorum.Müziği seviyorum ama müzisyen olamam.Öldürmeyi seviyorum ama katil olamam.Aşkı seviyorum ama aşık olamam.”Olamam” dersem asla yaşayamam belki de ama hangimiz nasıl yaşanır biliyoruz ki?Sanırım sadece yürüyorum.Sağnak yağmura aldırmadan, şarkı söylemeyi seviyorum ve bunu yapabiliyorum.Şemsiyeleri sevmem,köpekleri de.Fazla yapışkanlar.Öğrencileri sevmiyorum ama öğretmen olabiliyorum.Salıncaklardan çok korkuyorum, insanları sevmiyorum ama salıncakta sallanıp,insanlarla beraber yaşıyorum.

En son Alessandra Valente tarafından Salı Nis. 05, 2011 5:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alessandra Valente
Felsefe Profesörü
 Felsefe Profesörü
Alessandra Valente

Alessandra Valente Empty
MesajKonu: Geri: Alessandra Valente   Alessandra Valente Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:53 pm

Alessandra Valente 34pcdaa
Alessandra Valente
Felsefe Profesörü
 Felsefe Profesörü
Alessandra Valente

Alessandra Valente Empty
MesajKonu: Geri: Alessandra Valente   Alessandra Valente Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 1:07 pm

Icons;

Alessandra Valente 1h5mqb Alessandra Valente Fe2xrb

Eklenmek için bir adet icon ve kurgu yeterlidir.
A. Carmen Dolores
Bilim İnsanı
Bilim İnsanı
A. Carmen Dolores

Karakter Yaşı : yok benim yaşım.
Rp Partneri : Amber <3
Lakap : İşte Aichou de, Aya de, ne bilim olum, takıl sen.

Alessandra Valente Empty
MesajKonu: Geri: Alessandra Valente   Alessandra Valente Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 1:37 pm

Alessandra Valente Darla_baker_019

Eski bir tanıdık, anlaşılamamış bir bağ? Kader ağlarında kaybolan iki Nigra'nın, gecenin karanlığında hafızalarına kazınan tek bir sima. Gelecekte sadece o anı birbirilerini tanımalarına yetecek, ve kader iki Nigra'yı saran ağlarını geçmişten gelen bir anlık güven duygusu ile yeniden örecek...

Imm, biraz ucu açık olsun dedim, geçmiş veya geleceği rp yaptıkça kurgulayabiliriz =D

Alessandra Valente
1 sayfadaki 1 sayfası