Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

~A. Carmen Dolores~

2 posters
YazarMesaj
A. Carmen Dolores
Bilim İnsanı
Bilim İnsanı
A. Carmen Dolores

Karakter Yaşı : yok benim yaşım.
Rp Partneri : Amber <3
Lakap : İşte Aichou de, Aya de, ne bilim olum, takıl sen.

~A. Carmen Dolores~ Empty
MesajKonu: ~A. Carmen Dolores~   ~A. Carmen Dolores~ Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 8:03 pm

# Ad-Soyad: A. Carmen Dolores
# Rp Gücü: 94
# İstenilen kan türü: Nigra
# Kurgu Özeti: Sürekli yalnız yaşayan, ve bu yüzden de biraz kafayı sıyırmış bir Nigradır Carmen. Tanıştığı, görüştüğü kişi sayısı o kadar azdır ki, artık iyice asosyalleşmiştir. Yanında taşıdığı bazı sembolik eşyalarını canlı olarak görüp onlarla konuşur, yaşadığı yerlerde canlı bulduğu fındık farelerini veya kedileri avlayarak onlarla beraber poker oynar. Her şey onun için daha önceden düzenlenmiş bir oyun gibidir, dolayısıyla hiçbir zaman canının derdine kolay kolay düşmez. Aşırı zekidir, matematiksel zekası odukça güçlüdür. Her girdiği oyunda öldürdüğü kişi sayısına göre kazandığı puanları toplayıp çıkartır, hatta bunun için 'her ihtimale karşı bavulu'nda sakladığı koca iki defter ve sayısız kağıdı tıkıştırdığı bir sürü dosya taşımaktadır. Bu oyun işi, onun en büyük tutunağıdır aslında. Bütün avlarında ve kavgalarında bunun planlanmış bir şey olduğunu düşünmesi, onu korkusuz bir insan yapmıştır. Tanıdıkça garipleşen, garipleştikçe daha da sempatik biri olan Carmen, yalnızca oynadığı oyunların sonunda alacağı büyük ödülü beklemektedir...
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

~A. Carmen Dolores~ Empty
MesajKonu: Geri: ~A. Carmen Dolores~   ~A. Carmen Dolores~ Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 8:38 pm

Başvurunuz kabul edilmiştir. Meslek başvurunuzun da ardından rütbeniz verilecektir.

~A. Carmen Dolores~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~A. Carmen Dolores~
» ~A. Carmen Dolores~
» Carmen
» Carmen
» Lorrain, Carmen.