Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu

2 posters
YazarMesaj
Zoe Allison
Müzisyen | Yan Fülüt
 Müzisyen | Yan Fülüt
Zoe Allison

Karakter Yaşı : 24
Rp Partneri : Rayon Dylan
Lakap : Z, Zo.

Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu Empty
MesajKonu: Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu   Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 12:07 pm

# Ad-Soyad: Zoe Allison
# Rp Gücü: 86
# Kan Türü: Alba
# Karakter Özellikleri:Narin fakat bir o kadar da hırslı Zoe, nazik yapısıyla tamamlar kendini. Azimli oluşu ona hayatta başarı ve güzellikler getirmiştir. Irkını daima korur ve savunur. Korumacı yapısını bazen düşmanlarına karşı zırh gibi kullanır.
Adaletli ve doğrucudur. Kendine ve çevresindekilere karşı olan sorumluluklarını hep yerine getirir. Kısacası yaşamı sever.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Zoe, babasının yaşamından ve annesinin mantığından oluşmuştur. Babası, annesini ölümden döndürerek hayatta yaptığı en güzel şeyi yapmıştır. Sonrasında mutlu dünyalarına Zoe eklenmiştir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu Empty
MesajKonu: Geri: Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu   Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 12:19 pm

~
Saf, tertemiz bir aşkın çocuğu olduğunu görebiliyorum. Babanın fedakarlığının senin üzerindeki pırıltılı izlerini... Annenin hayata babanla sımsıkı sarılışı gibi, sende bırakmamacasına bağlısın ona. Üstelik tıpkı baban gibi olabilirsin sevdiklerine karşı, fedakarlık, bağlılık ruhunda var.
Yeteneğinde ondan kalmış sana, yaşam!
~

Zoe Allison ~ Yetenek Başvurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yetenek Başvurusu
» Zoe Allison
» Yetenek Belirleme Formu
» Özel Yetenek Açıklamaları [Güncelleme]