Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Endius Charlon Ionine McWeis

5 posters
YazarMesaj
E.C. Ionine McWeis
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
E.C. Ionine McWeis

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Sonu gelmeyecek şiirim, duygularım, benliğim; Raven.
Gerçek Yaş : 29

Endius Charlon Ionine McWeis  Empty
MesajKonu: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:26 pm

.

Endius Charlon Ionine McWeis  XMTyd

Güncem, En Kıymetlim;

Ben ki kelimelerle bu kadar ahbap, ben ki onların en yakın sırdaşı sanırdım kendimi, şimdi sana dahi söylemekten sıkıldığımı fark ediyorum bir çok şeyi. Yaşam denen bu hengamede şiddetli sessizliğimi duyan bir tek sen varsın oysa. Sorunlarımı tek tek birbirine ekleyip zincir yapmışım kendi içimde. Kimseyle konuşmadığım kadar senle konuşurum lakin sözlerimin bu zincire ne kadar dolandığını şimdi şimdi fark ediyorum. Aslında kendimi tam olarak kimseye açmamışım ki…

~

Aynaya baktım bugün. Evet, bu mühim bir mesele sanki ama görünümünü benim kadar boş veren ve aynalara bu kadar soğuk bakan biri için özel bir durum sayılabilir sanıyorum. Aynaya baktım evet. Bir çift kahve göz de bana bakıyordu. Açık, karamel rengi bir çift yorgun göz… Sonra siyahla sarı arasında kararını verememiş tutam tutam saçın döküldüğü alna kaydı bakışlarım. Değerli bir kimsenin de dediği gibi tek bir sivilce yoktu. Buğday rengi teni pürüzsüzce örtüyordu bedenini. Sanki aynadaki suret bana değil de bir başkasına aitmiş gibi inceledim uzun uzun. Sonra umursamazlık biraz daha şiddetlendi ve ayrıldım aynanın önünden.

~

Babamla yine karşılaştım bu sabah. Aynı evde yaşayan iki insan birbirinden ne kadar uzak durabilirse ben de o kadar uzak durma çabasındayım. Ama bu sabah yine karşılaştım. Bana bakarken göz bebeğinden yansıyan o pişman ifade hiç silinmeyecek sanıyorum. Hep, karşısında gördüğü Lanceus çocuk yüzünden buruk bir ifade taşıyacaktı. Başımı çevirip odama yöneldim her zamanki gibi. Oturdum yatağıma ve dizlerimin etrafına sardığım kollarımın arasına gömdüm kafamı. Annemi düşündüm. Neye ya da kime benzediği hakkında en ufak fikre sahip olmadığım o kadını düşüncelerimde de zor buluyordum haliyle. Özlüyor muyum? Hayır. Yalnız ve mutsuz çocukluğumu borçlu olduğum o kimseye karşı bir de özlem borcu hissetmedim hiçbir zaman. O sadece ara sıra zihnime uğrayan bir garip düşünceydi. Beni baba dediğim o adamla bu hayatta baş başa bırakmışsa, düşünceden de öteye gidemezdi zaten.

~

Anımsayacak çok detay var. Günlerim bu denli karmaşık ilerlerken benim bütün detayları seninle paylaşmamı sen de bekleyemezsin. Gerçi son zamanlarda, karşılayamayacağım bir çok beklentiyle burun burunayım. Akademi müdürünün oğlu olarak profesörlerin beklentileri misal. Oysa ben onlara her zaman dilime gelen en ters cevabı vermeye de devam edeceğim. Edeceğim çünkü bu hayat benim beklentilerimi karşılamıyorsa, benim de onunkileri karşılama yükümlülüğüm yok. Ben seninle sürdürdüğüm baş başa hayattan son derece mesudum.

İyi ki varsın.

x. Duygusal ama umursamaz, nazik ama ilgisiz biridir o.
x. Yanından hiç ayırmadığı küçük bir defteri vardır. Sürekli birşeyler yazar.
x. Ölümüne asosyaldir.
x. Babası ile yalnız yaşar ama elinden geldiğinde az görünür ona.
x. Görünümüne hiç dikkat etmez. Evden giyinmeden çıksa dahi bunun farkına varmayabilir.
x. Kutlama ve partileri sevmez.
x. Şiir ve düz yazılar yazar.
x. Yeteneği "boyut"dur ve kendini mutsuz hissettiği anda ortadan kayboluverir.
x. Profesörlere ve diğer büyüklere karşı saygısız tavırlarıyla bilinir.
x. Akademi müdürünün oğlu olduğundan şimarık olduğu varsayılır ancak o bundan gurur duymak yerine hep rahatsızlık duymuştur.

En son E.C. Ionine McWeis tarafından Cuma Nis. 01, 2011 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
E.C. Ionine McWeis
E.C. Ionine McWeis

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:27 pm

Endius Charlon Ionine McWeis  Andrew09 Endius Charlon Ionine McWeis  Andrew10 Endius Charlon Ionine McWeis  ?action=view&current=andrew05 Endius Charlon Ionine McWeis  Andrew04 Endius Charlon Ionine McWeis  ?action=view&current=andrew02 Endius Charlon Ionine McWeis  Ew4 Endius Charlon Ionine McWeis  Ew3 Endius Charlon Ionine McWeis  Ew2

İlişkilerim bölümüne eklenmek için;

& Tam Ad
& 100x100 boyutlarında iki icon
& Kurgu

üçlemesini istemekteyim.

En son E.C. Ionine McWeis tarafından Cuma Nis. 01, 2011 11:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
E.C. Ionine McWeis
E.C. Ionine McWeis

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:28 pm

Endius Charlon Ionine McWeis  CG7JI
...

Endius Charlon Ionine McWeis  12301 Endius Charlon Ionine McWeis  12327
Raven Orlov - aşık olduğum insan
Aşk gibi, bana sadece mısralardan aşina bir duyguyu şimdi her nefesim, her adımımda hissediyorsam sebebi sensin. Hep sana ulaşmayı bekledim, şimdi yanındayım ama aramızdakinin ne olduğunu hala bilmiyorum. Bildiğim tek şey, aşk.

Endius Charlon Ionine McWeis  067 Endius Charlon Ionine McWeis  067
Lachesis Paparizou - kısmen düşmanım
Hakkında çok fazla şey bilmediğim, bilmek de istemediğim bir kimse kendisi. Raven ile aralarında tam olarak nasıl bir ilişki olduğunu çözebilmiş değilim ama Raven'la yakınlaşmamız onu rahatsız ediyor gibi. Bakışlarındaki kini görmemek mümkün değil.

En son E.C. Ionine McWeis tarafından Çarş. Mayıs 25, 2011 12:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Théodore Jaden
Alba
Alba
Théodore Jaden

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 11:44 pm

Endius Charlon Ionine McWeis  12301Endius Charlon Ionine McWeis  12327

Tolgaaaaaaaaa ><
Lachesis Paparizou
Lachesis Paparizou

Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 1:50 am

Endius Charlon Ionine McWeis  067

Hayatının anlamını çaldın lan. Lach'ın selamı var, "ŞEREFSİZ!" diyor falan. N'aber?
Harmonia Helios
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Harmonia Helios

Karakter Yaşı : 16.
Rp Partneri : Aranıyor!.
Lakap : Har, Hera, H

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 4:57 pm

Endius Charlon Ionine McWeis  Krystal_Meyers_014 Endius Charlon Ionine McWeis  Krystal_Meyers_009

Harmonia Helios.
Başka bir asosyal. Ya da öyle görünüyor. O kadar soğuk ve ifadesiz görünüyor ki bunu anlamak zor. Bir maskenin altındadır belki. Endius için karmaşık biri....

'İki asosyal arasında nasıl bir ilişki olabilir ki. Tam bir kurgu oluşturamıyorum.Help..'
Danielle Hartnett
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Danielle Hartnett

Karakter Yaşı : 16
Rp Partneri : Paul Carter.
Lakap : Danni, Ell , D.

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 10:15 pm

Endius Charlon Ionine McWeis  Ac02Endius Charlon Ionine McWeis  Jess01

Danielle Hartnett
Danni, eğlenceli biri. Asosyal tiplerle bile arkadaşlık kolay kurar. Öylesine bir sohbetten, tartışmadan falan tanışmış olabilirler mesela.
E.C. Ionine McWeis
E.C. Ionine McWeis

MesajKonu: Geri: Endius Charlon Ionine McWeis    Endius Charlon Ionine McWeis  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 25, 2011 12:42 am

Sonunda lejanta bakmak aklıma geldi asdfa.

Théodore Jaden demiş ki:
Endius Charlon Ionine McWeis  12301Endius Charlon Ionine McWeis  12327

Tolgaaaaaaaaa ><

Lachesis Paparizou demiş ki:
Endius Charlon Ionine McWeis  067

Hayatının anlamını çaldın lan. Lach'ın selamı var, "ŞEREFSİZ!" diyor falan. N'aber?

Eklendiniz efenim. Gece bi vakti oldu yatmayı planlıyorum artık, geri kalanları sonra eklerim ^^

Endius Charlon Ionine McWeis
1 sayfadaki 1 sayfası