Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sgiä'ch Desruisseaux (olacak)

2 posters
YazarMesaj
Hell Moreau
Gitarist & Fotoğrafçı
 Gitarist & Fotoğrafçı
Hell Moreau

Karakter Yaşı : &19.
Rp Partneri : &Aranıyor.

Sgiä'ch Desruisseaux (olacak) Empty
MesajKonu: Sgiä'ch Desruisseaux (olacak)   Sgiä'ch Desruisseaux (olacak) Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 4:32 pm

Tam Ad: Sgiä'ch Desruisseaux (olacak)
Rp Gücü: Seksen iki.
İstenilen Kan Türü: Alba.
İstenilen Meslek: Öğrenci.
Karakter Hakkında Bilgi: Tam bir ikiyüzlü denilebilir. İçerisinde iyi kapli bir ruhun parçalarını taşısa bile genellikle kötü olmayı sever. Popüler, arkadan iş çeviren fakat her şeye rağmen iyi. Sihir olduğu şeyi sevmesini ve kabullenmesini sağlayan tek unsur denilebilir. Ailesine bağlı olmayan, aksine nefret eden birisidir. Çok ufakken başlayan bu antipatik duygular şimdiki yaşına kadar güçlenip beslenerek devam etmiştir.
Aile Hakkında Bilgi: Annesinin ölümünün, öldürülüşünün ardından babasının ve annesini aldattığı iğrenç kadın ile birlikte yaşamaya başlamıştır. O kadının da babasını aldattığını bilmektedir fakat o adama karşı beslediği kin yüzünden bunu hiçbir şekilde ifşa etmemektedir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Sgiä'ch Desruisseaux (olacak) Empty
MesajKonu: Geri: Sgiä'ch Desruisseaux (olacak)   Sgiä'ch Desruisseaux (olacak) Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 9:27 pm

Öğrenci olacaksanız kaçıncı sınıfta okumak istediğinizi belirtmelisiniz. Sınıflar için baraj rp puanları vardır ama daha alt sınıflarda okumak isteyen üyeler de olabilir nihayetinde. Eksik bilgiyi tamamlayınız.

Sgiä'ch Desruisseaux (olacak)
1 sayfadaki 1 sayfası