Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

delancey.

2 posters
YazarMesaj
Delancey Blackbourne
6. Sınıf | Alba Öğrenci
6. Sınıf | Alba Öğrenci
Delancey Blackbourne

Gerçek Yaş : 33

delancey. Empty
MesajKonu: delancey.   delancey. Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 2:06 pm

& Delancey B. Blackbourne
& 94 - Pis nane görünümden kırmış. Başka yer mi bulamadın ha hayin
& Alba
& VI. Sınıf Öğrenci
& Delancey. Onunla ilgili her şeyi söyleyebilirsiniz, keskin hatları ve belirgin özellikleri yoktur. Ya da daha doğrusu, tam da bu sebeple, belirgin birkaç özelliğinden bahsedilebilir: oyunculuk ve değişkenlik. Evet, tam bir oyuncudur. Yüz ifadelerini ve beden dilini iyi kullanır. Kişilik analizi yapmak konusunda da iyi olduğundan insanlara nasıl yaklaşacağını çoğu zaman bilir, bu da ona büyük bir avantaj sağlar. Kıvırmak ve yalan söylemek sıkça yaptığı şeylerdir, aşina olunan davranışlarsa hak verirsiniz ki çok daha rahat ve doğal sergilenebilir. Ayrıca kesinlikle değişkendir de. Her gün farklı şekilde davranabilir. Belki şimdi size çok sevimli ve masum görünmüştür, fakat bu hiçbir şekilde ertesi gün agresif ya da soğuk olmayacağını garantilemez. Onunla ilgili çoğu şey belirsizdir -ki bunun yanı sıra aslında analiz yeteneğiniz iyiyse hangi olaylara nasıl tepkiler verdiğini çözebilirsiniz. Herkes gibidir, belki biraz daha narsist. Belki biraz sadist, diğer deyişle baskın ve şiddet eğilimli. Küçük bir parça kinci ve intikam takıntılı, ki bu da kesinlikle ve kesinlikle adalet duygusundan geliyor. Hiçbir şekilde haksızlığa dayanamaz. İnsan ayrımı yapar; gözünde herkes eşit değildir, yani herkes aynı muameleyi görmemelidir. Fakat yine de hepsinin hak ettiği bir şeyler vardır ve onlar hak ettiklerini almazsa dünya hiçbir zaman yeterince düzenli bir yer olamaz.
& Annesi de babası da mantık olsun. Bu kadar yeter. Şimdi kurgu üretmeye o kadar üşendim ki. Onu sonra şeederim.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

delancey. Empty
MesajKonu: Geri: delancey.   delancey. Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 3:50 pm

Delancey B. Blackbourne
"Alba & VI. Sınıf Öğrenci"

Balo başlamış, maskelerin ardında bin bir güzel.
Bir prenses ki duygularını siper yapmış sıfatına,
Aşinalığın ötesinde değil kimseye, varlığı bir yel;
Dokunulmaz, tadılmaz lakin hissedilir daima...
Düşüncelerinde gizli zarafet, kıvrılarak dans eder bir el,
Ve baştan çıkar ulaştığı her beyin, ikna olur duygularına.
~Mantık

• Kaydınız işleniyor.

delancey.
1 sayfadaki 1 sayfası