Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

William

2 posters
YazarMesaj
William M. Wayle
Alba
Alba
William M. Wayle

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 28

William Empty
MesajKonu: William   William Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 9:05 pm

Tam Ad: William M. Wayle
Rp Gücü: 89
İstenilen Kan Türü: Alba
İstenilen Meslek: -
Karakter Hakkında Bilgi: Küçükken yaşadığı olaylar ve ailesinin katledilmiş olmasının yüzünden çok değişik bir karakteri olmuştur. Ayyaş, vurdumduymaz, tembel, boş gezenin boş kalfasıdır. Etrafındaki olaylara karışmamayı, sadece kendine dikkat etmeyi ve önemsemeyi ilke edinmiştir. Kimseye yardım etmez, kimseden yardım almaz. Vaktinin çoğunu içki içerek veya uyuklayarak geçirir. Bu davranışları yüzünden toplumda aşağılanır, dalga geçilir ve sık sık küçük düşürülür. Yine de oldukça dost canlısıdır. Eğer bir insan ona yaklaşıp arkadaş olmayı denerse bunu başarmakta zorlanmayacaktır.
Aile Hakkında Bilgi: Annesi ve babası ışık yeteneğine sahip bilim insanlarıydılar. Vakitlerinin çoğunu Nigralar için bir tedavi arayarak geçirirler ve çocuklarıyla hiç ilgilenmezlerdi. Yine de William onları severdi, çünkü sonuçta anne ve babasıydı onlar. Bir gün ailecek kitap okurlarken kapıları çalındı. Babası kapıya bakmak için gitti ve birkaç adam eve doluştular. Bağrışmalar ve gürültülerin üstüne annesi hemen kapıya yöneldi. Adamlar o gün babasını öldürdüler ve annesini kaçırdılar. O günden beri William kendi içine kapanık, duygusuz ve vurdumduymaz biri oldu. Ailesinden miras kalmıştır fakat o bu mirastan yararlanmayı reddediyordur. Çünkü o miras ona ailesinin öldürüldüğü günü hatırlatmaktadır.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

William Empty
MesajKonu: Geri: William   William Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 12:01 am

William M. Wayle
"Alba"

Gizlenmiş ruhunda ahenk,
Paslanmış tenine inat.
Işığın göklerde yıldızlara denk,
Sana inat, savaşına inat...