Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

..Anita Hotchkiss..

YazarMesaj
Anita Hotchkiss
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Anita Hotchkiss

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Yanlız takılıyorum.
Lakap : Ann, Anit, A

..Anita Hotchkiss.. Empty
MesajKonu: ..Anita Hotchkiss..   ..Anita Hotchkiss.. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 4:32 pm

Adı: Anita Hotchkiss. Büyükannesine göre Elizabeth Anita July Hotchkiss.
Yaşı: 17 yaşında.
Kökeni: Alba.
Burcu: Yay.
Yeteneği: Yaşam.
Mesleği: Öğrenci.

Geçmişe Dair...
Siyah saçlar, mavi gözler, beyaz bir ten... Annelerinin kucaklarında ki iki küçük kız çocuğu. Babaları da hemen yanı başlarında onlara mutlu gözlerle bakıyor. Mutlu bir Alba ailesinin potresi. Birinin adını Anita, diğerinin adını Anna koymayı düşünüyorlar. Tabi ilk önce büyüklerin sözünü alacaklar.
İki küçük kardeş büyükannelerinin kucaklarında aldıkları yeni isimler ile dünya'ya göz kırpıyorlar. Elleri kolları durmayan küçük bebeğe Elizabeth Anita July ismini koydular. Kardeşinin aksine hareketsiz ve sessiz duran küçük bebeğe ise Marleen Anna Jenna ismini koydular. Ailenin eskilerinin isimlerinden... Bebekler ilk kez yuvaları ile karşılaşacaklar. Küçük bir klübe ama anneleri çok özenmiş. Küçük bebekler anneleri ve babaları arasında sevgiyi görebiliyorlar.
Annelerinin en iyi şekilde yetiştirdikleri küçük kızları artık beş yaşına bastı. İkisi görünüş olarak ayırmak çok güç ancak hareketleri ve davranışları birbirlerinden farklı. Anita yerinde duramıyor, sokakta ki diğer Albalar dışarı koşturup evleniyor ve akşam bir bacağı kanar vaziyette eve dönüyor. Anna ise onları gün içinde sadece pencereden izliyor. Büyüdükçe kardeşine göre daha soluk olmaya başladı teni. Hareketleri yavaş ve hep sessizce duruyor. Ama iki ikiz kardeşte birbirlerine karşı konulmaz bir bağla bağlılar. Ancak bu bağlılık en büyük korkularla karşılaşınca dahi devam edecek mi peki?
Nigralar yaşadıkları eve saldırdılar. Birkaç kişiyi de mahalleden kaçırmışlardı şu sıra. Anneleri ve babaları onları korumak için hemen güçlerine başvuryorlar. Nigralar onlarla mücedele edemeyeceklerinin farkındalar. Anne ile babayı başka bir tarafa çekerken başka bir Nigra çocukların olduğu odaya dalıyor. Anita ve Anna küçük dolabın içinde nefeslerini tutarak bekliyorlar. Ancak Nigra'nın hisleri çok kuveetli. Dolabın geniş kapısını açıyor ve güçsüz Anna'yı yakalıyor. Küçük kız ilk kez çığlıklar atmaya başlıyor ilk kez bu kadar korkuyor ve ikiz kardeşinden yardım istiyor ancak kardeşi Anita dolabın içinde ayaklarını kendine çekmiş öylece duruyor. Nigra ona sadece gülümsüyor ve ikiz kardeşini oradan alıp çıkıyor.
Aşağıdan gelen sessler bir boğuşmanın daha yaşandığı duyuruyor. Anna'nın yeri göğü inleten çığlıkları...Ve sessizlik. Merdivenden çıkan adımların sesleri. Annesi ve babası. Annesinin göz yaşları yanaklarını ıslatıyor babası ise suçlar gibi Anita'ya bakıyor. Kardeşini kurtamadığını, onu korumadığını söyler gibi bakıyor.
O anı belki de küçük kızın aklından hiç çıkmıyor. Annesi ile beraber babasından ayrılıyor ve Caeruleus'ta küçük bir eve taşınıyorlar. Sonrasında ise babasını bir daha görmedi. Yaşıyor mu yaşamıyor mu hiç bilmiyor. Annesi küçük Anna'sının acısını unutmak ister gibi ama her Anita'ya baktığında küçük kızı aklına geliyor. Anita'sı gün geçtikçe büyürken küçük Anna'sı ölmüştür belki de. Nigralar onu kaçırdıktan sonra ne yapmış olabilirler ki başka? Ancak Anita'sı herşeyi unutmuş gibi görünüyor. Aslında öyle görünmeye çalışıyor. Eğlenmeye çalışıyor ama Anna'sını kaçırırlarken ki anısın geliyor aklına. Ama gene durmuyor. Eğlenmeye, geceleri dışarıda gezmeye devam ediyor. Daha sadece on üç yaşında oysa ki. Ama zaman hızlı geçiyor anlaşılan. Lucens'e gönderiyor annesi onu. Eğitim alabilmesi için. Yaşam yeteneğini kontol edebilmesi için. Kardeşinin başına gelenlerin başkalarının başına gelmemesi için yüreklendiriyor annesi. Ama o kendini güçsüz hissediyor. Anna'sı daha güçlüydü.

Kişiliğine Dair...

• Siyah saçları omuzlarına kadar uzanan, mavi gözlerinin her zaman siyah göz kalemi ile çizen, siyahtan başka renk giymeyen bir kızdır Anita. İlk karşılaştığınızda onun kaçık bile olduğunu düşünebilirsiniz.
  • Viva'ya karşı sitemlidir çünkü ona kardeşini koruyacak kadar cesaret vermemiştir. Pek dindar sayılmaz zaten. Geceleri dışarı çıkar, içki ve diğer tüm kötü şeyleri deneyip sabahlayan bir kız.
  • Yapabildiği en iyi şey şarkı söylemektir. Çok güzel bir sesi vardır ve bazen okulun bahçesinde söylerken herkes onun etrafına toplanır. Aslında böyle herkesin ilgisini çekme hoşuna gidiyor.
  • Erkekler konusunda yeteneklidir. Gözüne kestirdiği bir erkeği hemen o gece elde bile edebilir. Tabi bu zamana kadar o kadar ileri gitmedi ancak artık on yedi yaşında ve reşit olmasına çok az kaldı. Zamanını bekliyor.

Anita Hotchkiss
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Anita Hotchkiss

MesajKonu: Geri: ..Anita Hotchkiss..   ..Anita Hotchkiss.. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 4:33 pm

İLİŞKİLER..

DOST
ÇOCUKLUK ARKADAŞI

EN İYİ ARKADAŞ

SIRDAŞ

SUÇ ORTAĞI

YAKIN ARKADAŞ

YENİ ARKADAŞ

ESKİ DÜŞMAN, YENİ DOST

TANIDIK

ARKADAŞIN ARKADAŞI

İSMEN BİLİNEN

ÖLÜMCÜL DÜŞMAN

NEFRET

ARKADAN BIÇAKLAYAN

RAKİP

ESKİ DOST, YENİ DÜŞMAN

KISKANÇLIK

SAKINMA

AŞK/NEFRET

SOĞUKLUK

RAHATSIZ OLMA

KONUM GEREĞİ DÜŞMAN

SON
GELECEK AŞK

ŞU ANKİ AŞK

ESKİ İYİ/KÖTÜ

YENİDEN BİR ARAYA GELME

TEK TARAFLI

ÇİFT TARAFLI ETKİLENME

FİZİKSEL ÇEKİM

ÇIKAR ARKADAŞLIĞI

FLÖRT

KESİŞME

AİLE
KARIŞIK HİSLER
KOLLANAN
KOLLANDIĞIM
İYİ ETKİ BIRAKAN
KÖTÜ ETKİ BIRAKAN
DUYGUSAL DESTEK
SIR
SAYGI DUYULAN
DİĞER

..Anita Hotchkiss.. Krystal_Meyers_014 ..Anita Hotchkiss.. Krystal_Meyers_009

-- Harmonia Helios [ DOST ] [ SUÇ ORTAĞI ] [ DUYGUSAL DESTEK ] [ SIR ]
Bana yakın olduğunu hissediyorum. Aslında garip kimseye onunla yakın olduğum kadar yakın olmamıştım. Dostum diyorum ona ve sessizliğine rağmen o da benim gibi. Ben sessizliği içime gömüp dışarıdan eğlenen, kaçık bir insan gibi görünüyorsam o da içine gömdüğü sırları dışarı yansıtmıyor. Sanırım saçmalıyorum. Anna'yı bilen tek kişi. Ona neden söylediğimi bile bilmiyorum. Daha öncelerde hatta onunla tanıştığım zaman söylemiştim. Belki de onu kendime yakın hissettiğimden dolayı.

..Anita Hotchkiss.. Ac02 ..Anita Hotchkiss.. Jess01

-- Danielle Harnett [ RAKİP ] [ RAHATSIZ OLMA ] [KISKANÇLIK ]
Küçük sarı kız. Onu tanıdığımdan beri rahatsız oluyorum. Bu da yetmzemiş gibi Harmonia tüm hayatını, sırlarını ona anlatıyor. Doğru düzgün konuştuğu tek kişi bu. Harmonia benim dostum. Evet bazen onun sustuğu benim bağırdığım durumlar oluyor ama Dannie ile hiç mi olmuyor. ODstluklarını kıskanıyorum tabi bunu açık edecek değilim.

..Anita Hotchkiss.. Hollowart_fl056 ..Anita Hotchkiss.. Hollowart_fl144

-- Paul Carter [ ÇOCUKLUK ARKADAŞI ]
O benim çocukluk arkadaşım. Lux'ta birlikte büyüdük. Mahallede birlikte koşturduğumuz günleri, parkata hoplayıp zıplamalarımızı. Ancak şu son yıllarda arkadaşlığımızın arasına biri girdi. Evet Dannie. O kızla üç yıldır çıkıyor. Zamanını sadece onunla geçiriyor ve ben unutlumuş bir arkadaş gibiyim.

En son Anita Hotchkiss tarafından Salı Mayıs 17, 2011 11:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Anita Hotchkiss
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Anita Hotchkiss

MesajKonu: Geri: ..Anita Hotchkiss..   ..Anita Hotchkiss.. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 4:36 pm

İcon..

..Anita Hotchkiss.. 1700450_100 ..Anita Hotchkiss.. 187830_347510785198_5763708_s
..Anita Hotchkiss.. 50dff688-09fc-435d-a3f2-29040bf6b0b4
..Anita Hotchkiss.. R3.thumbnail ..Anita Hotchkiss.. R4.thumbnail

Eklenmek için;

Ad~Soyad:
Kurgu:
2 Adet İcon:

Ps. Kurgusuz gelmeyin ya da kurguyu sen ayarla gibi şeyler ile.. Bana kesinlikle kurgu ile gelin.

..Anita Hotchkiss..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anita Hotchkiss
» ..Anita Hotchkiss..