Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alora Evans Kimmiş?

4 posters
YazarMesaj
Alora Evans
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Alora Evans

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : Yok :(
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Esmy

Alora Evans Kimmiş?  Empty
MesajKonu: Alora Evans Kimmiş?    Alora Evans Kimmiş?  Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:25 pm

Herkese merhabalar, ben lise mağduru olan fakat tatilin gelmesi ile sevinç çığlıklarına boğulmuş Alora Evans. (: İsmim Gaye, 15 yaşındayım. Mart ayının bir gecesinde doğduğum söylenmektedir. ;P Doğal olarak Koç burcuyum, sanırım burcumun çoğu özelliğini taşıyorum. İnatçı, sevgiyi kıskanan, değer vermeyi bilen, fazlasıyla dağınıklıktan hoşlanan vesaire vesaire. Burcum beni özetliyor diyebiliriz. ;P

Vampirlere bayılan biri olarak vampir çakmalığı yapıp sık sık vişne suyu içerim. ;P Vampir Akademisi, Gece Evi, Harry Potter gibi pek çok seriyi severim. Bir tek Twilight ile fazla haşır neşir değiliz. Ama izlemişliğim / okumuşluğum vardır. (: Vampir Günlükleri dizisini takip ediyorum. Zamanında Moonlight dizisini pek bir severdim ama maalesef 1. sezondan sonrası gelmedi. Legend Of The Seeker dizisini hala unutamamış bulunmaktayım. Ama dur bir saniye bir itirafta bulunayım; Harry Potter serisini tüm serilerden bin kat daha çok seviyorum. ;P

Eva Green hayranıyım, Evanescence'ın tüm şarkılarını çok severim. (: Kitap okumaya bayılırım. Film izlemeye taparım vesaire vesaire. Ohş yeterli sanırım. İçinde bulunduğumuz yüzyılın çıkmaz ayının çarşambasında bu konuyu güncelleyeceğim. ;P Ha birde belki tanıyan biri çıkar diye; evet ben //Alone//, Esmeraldo rumuzlarını kullanan Gaye. ;D

*Yazısını bitirip RPG puanlamasını hazırlamaya gider*
Alessandra Laurel
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Alessandra Laurel

Karakter Yaşı : 18
Rp Partneri : Pm?
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Aless, Alessa, Less, Lessa, Sandra, Ann falan bana sorarsan Less de.

MesajKonu: Geri: Alora Evans Kimmiş?    Alora Evans Kimmiş?  Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:52 pm

Hoş geldin Gaye! bn de Nisa.

Vampir Akademisi, Gece Evi, Harry Potter gibi pek çok seriyi
severim.

Kesinlikle ben de.

Ama dur bir saniye bir itirafta bulunayım; Harry Potter serisini tüm serilerden bin kat daha çok seviyorum.

+1

Very Happy Hoş geldin tekrar, iyi eğlenceler (:
Alora Evans
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Alora Evans

Rp Partneri : Yok :(
Gerçek Yaş : 28
Lakap : Esmy

MesajKonu: Geri: Alora Evans Kimmiş?    Alora Evans Kimmiş?  Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:59 pm

Tanıştığımıza çok memnun oldum Nisa. Hoş buldum, teşekkür ediyorum. (: Ow, demek ki ortak beğenilerimiz varmış. Bu ayrı bir hoşuma gitti. ;D Yeniden teşekkür ediyorum, sana da iyi eğlenceler. (:
Lexlander
Nigra & Yönetici
Nigra & Yönetici
Lexlander

Karakter Yaşı : 264
Rp Partneri : Audrey.
Gerçek Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Alora Evans Kimmiş?    Alora Evans Kimmiş?  Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 6:26 pm

Gaye, hoşgelmişsin aramıza! Tolga ben de. Eğlenmeni umarım. Evet hp candır, vampir akademisi ♥️ gece evi ♥️x2 Very Happy Yengecim ben, ben de burcumu tam olarak taşıdığıma inanıyorum. Duygusal falan, neyse. Memnun oldum tanıdığıma ^^
http://cvrpg.roleplaylife.net
M.Sona McDiable
5. Sınıf | Lanceus Öğrenci
5. Sınıf | Lanceus Öğrenci
M.Sona McDiable

Rp Partneri : Yöooook, ciıııık, ı-ıhhh
Lakap : soba, soma, kuzine, gülensurat vs

MesajKonu: Geri: Alora Evans Kimmiş?    Alora Evans Kimmiş?  Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 3:41 pm

hoş geldin Gaye Smile bende vampirlere bayılırım Very Happy bunu ikiye giden bir kız olduğumda fazla psikopatça bulurlardı ama artık alıştılar Very Happy ha ama vişne suyunu pek sevmem Very Happy neysem iyi eğlenceler ^^

Alora Evans Kimmiş?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~~Eva Vella Evans~~