Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*

+2
Bernard Lapiere
Annamarie Snowdrop
6 posters
YazarMesaj
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

Karakter Yaşı : 21 # Ölmek için çok genç yani asalksl.
Rp Partneri : Yoooğk . Benim püskevitim de yok Q.Q

Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Empty
MesajKonu: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 10:46 am

Bu başlığı açmak için bir hafta üşendim diyerek başlasam güzel olur mu ki ? Hıım eheh, neyse evet aslında bunun normali ile* başlamam lazımdı; ama buna başlamak için ne kadar düşündüğümü ve düşünürken yorgunluktan sızdığım anları ben biliyorum şimdi. Beni bağa anlatmayın -.- Her neyse efendim , şimdi ben aklımdan oluşturduğum birkaç kurgu şeysiyle birkaç nacizane karakteri arıyor bulunmaktayım.

& Birkaç dost
Efendim kızımız pek bir narin, ayrıca eski dostu Alex p*çinin onu terketmesi yüzünden pek bir kırılmıştır u.u *Alex'episssslikdemekserbest,evet* Bu yüzden yeni dostlar dostlar aramaktayım.
-
Zoe Allison
-

& Bir tane "Hey dostum, kendine gel, tamam mı?!" deyip, onunla diğer zamanlarda hiç de dost görünmeyen bir gıcık
Bu arkideş Anna'nın ilk zamanlarda çok rahatsız olduğu; ama sonradan birkaç iyi huyunu gördüğü biraz fazla doğal, kaçık biri olmalı. Onunla bir arkadaş ortamında veya barda tanışabilirler. Anna'nın da üzüldüğü zamanlar çok fazla olacak *yazıııığkgaribiiiim u.u* İşte o bu zamanlarda gelip onu teselli etmek yerine kendine getirirse çok severiz biz onu =D
-

& Bir tane hayat arkadaşı
Genşlerin tabiri ile sevgili... Evet, efendim bu delikanlının gözü hep bu kızda olmalıdır çünkümsü Anna biraz bu şeylere gelemeyen bir kızdır. Nasıl anlatiim şimdiğ ? Suspect Yani erkeklere hiç o gözle bakmamış, hep hani şu dizilerdeki erkek fatma modunda erkeklere "hadiğ deel taso oynayalııııım *-*" diyen cimcimeler gibi düşünün. Tabi RP'de taso oynayalım demicek, büyüdü yani. İlk aşk'ı işte anlayın oh be .
-

& Bir/Birkaç tane Nigra düşman
Efendim, bu Nigralar kızımızın büyükanne ve büyükbabasını bir tatilde öldürecekler. Anna'nın hayatı ilk defa görmesini sağlayacaklar. Anna ilk defa dağıtacak ve "Haydi gel içelim!" tadında zırvalayacak. Bu kurgu bayağı sonra olacak yalnız, yani pek acelesi yok; ama yine de varsa ne âlâ.
-
-

& Birkaç tane aile dostu
Bu tüm Contraria Vocantum üyeleri için geçerli olabilir. Bu insanlar Anna'nın ailesini tanıyacaklar ve çok sevecekler. Anna ailesine -ailesine bağlı olduğu bakımdan bunlara-
çok bağlı olacaktır. Bunlar can'dır öyle yani ♥️

- Bernard Lapiere
& Iva Alexis Lapiere
-
-∞

& Siz de kurgu ayarlayabilirsiniz ? Bensizegüveniyorum,kesinbirşeyleryaparızsizle♥️
& Secthore R. McWeis
Akademi Müdürü. Anna'nın mezun olmasına rağmen ona destek olur ve onu korur kollar.

*Bkz: Normal başlamak :: "Selam!"/"Merhabağ *-*" ile başlamak.

En son Annamarie Snowdrop tarafından Paz Haz. 26, 2011 1:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Bernard Lapiere
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Bernard Lapiere

Karakter Yaşı : 623.
Rp Partneri : Iva'Mm x3.
Gerçek Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:17 pm

Aile dostlarından olabilir Bernard. Lapiere ailesi, bürokratlar, diplomatlar ve bakanlık daire başkanları ile dolu bir aile.

Bernard'ın 623 yaşında olduğu varsayılırsa, uzun süredir ailenle arasında kuvvetli bir bağ oluşabilir Smile Arada sırada gelir müziğini dinler. Seninle iyi anlaşır. Hoş sohbetler falan yaparlar? Hatta Bernard arada sırada kafayı neredeyse aynı yaştaymış gibi görünmelerine takar. Öyle, böyle işte ^^ Zaten bu aile dostlarına çok bağlı olacağını söylemişsin. Uncle Bernard olucam ben Very Happy
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:41 pm

Adsalskals , sevdim seni Bernard Amca. Iva ile seni aile dostlarına yazıyorum *-*
Sağlıcakla kal emiğ Razz
Aldrich F. De'Perel
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
5. Sınıf | Nigra Öğrenci
Aldrich F. De'Perel

Karakter Yaşı : 18.
Rp Partneri : cık.
Gerçek Yaş : 30

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:46 pm

Peki. Bir ara bizim eve gel yavruuum. Iva yengen börek yapsın sana Very Happy
Peki, sende kendine iyi bak. Vis Sanctus'a emanet ol Very Happy

Edit: Ops, karakter karışıklığı. Neyse anla işte Very Happy

Bununla kurgu olur mu? Nigra öğrenci. Manyak, deli, tanrıtanımaz, psikopat biri. Very Happy
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:59 pm

& Bir tane "Hey dostum, kendine gel, tamam mı?!" deyip, onunla diğer zamanlarda hiç de dost görünmeyen bir gıcık

Belki bu olabilir. Tabi eğer istersen u.u
Secthore R. McWeis
Resmi Üye
Secthore R. McWeis

Karakter Yaşı : 256
Rp Partneri : Eva Vella Evans
Gerçek Yaş : 27

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 1:06 pm

Secthore böyle başarılı kişilere filan destek vermeyi, yardım etmeyi sever. Bunun üzerine bir kurgu yapsak? Okuldan tanıdığın eski profesör filan olabilirim u.u Anlatabildim dimi lem, neyse u.u
Annamarie Snowdrop
Müzisyen | Vokal
 Müzisyen | Vokal
Annamarie Snowdrop

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 1:26 pm

olabilir ahbap u.u seni özel kurgulara ekliyorum tağam mı ? What a Face
Ephlenom Voiac Rolydbone
Nigra
Nigra
Ephlenom Voiac Rolydbone

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 27
Lakap : şapşirik.

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 1:39 pm

Tağam. -sech ben çaktırma-
Dawn Hailword
Müzisyen | Çellist
 Müzisyen | Çellist
Dawn Hailword

Rp Partneri : Anthony D. Eques

MesajKonu: Geri: Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*   Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-* Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 8:49 pm

Kuzen ??? =))

Anna da arıyooğ , yoğ yoğ o yeeeğ *-*
1 sayfadaki 1 sayfası