Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rachell Elisa Curtis

2 posters
YazarMesaj
Rachell E. Curtis
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Rachell E. Curtis

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Rachell Elisa Curtis Empty
MesajKonu: Rachell Elisa Curtis   Rachell Elisa Curtis Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 3:48 pm

# Ad-Soyad: Rachell E. Curtis
# Rp Gücü: 85
# Sınıf: IV
# Kurgu Özeti: Mücadeleci, zeki bir kızdır Rachh. Küçüklükten beri hiçbir aksilik onu rahat bırakmamıştır. Bu yüzden mücadeleci yapısı hep ön plandadır, kendini koruma içgüdüsü de öyle.. Kıskançtır. Özellikle ablasının ondan daha güzel, zeki ve başarılı olduğunu düşünür ve çok kıskanır. Çözülmesi zor biridir. İkna etme kabiliyeti yüksektir. İstediği olana kadar asla vazgeçmez. Ne olursa olsun istediğini alır. İnatçıdır. Karşısındakini yıldırana kadar inadına devam edebilir. Bakımlı değildir. Hiç bir zaman kendisine özenmemiştir.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Rachell Elisa Curtis Empty
MesajKonu: Geri: Rachell Elisa Curtis   Rachell Elisa Curtis Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 5:41 pm

Öncelikle Kan Türü ve Yetenek başvurularınızı yapmalısınız.

Rachell Elisa Curtis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rachell Elisa Curtis