Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vera arıyor.

3 posters
YazarMesaj
Vera Cardona
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Vera Cardona

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : Kullanmıyoruz öyle şeyler.
Gerçek Yaş : 31

Vera arıyor. Empty
MesajKonu: Vera arıyor.   Vera arıyor. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:43 pm

Madem buraya geldik, önce biraz Vera'dan söz etmekte fayda var.

Vera, oldukça sıcakkanlı sayılabilecek biri. Etrafında insanlar olduğunda onlarla konuşmaktan zevk alıyor ve kafa şişirmeden geveze olmayı başarabiliyor. Eğlence konusunda belirgin sınırları yok ve rezil olmak pek de umurunda değil, aksine kimsenin yapamayacağı bir şeyi yaptığı için garip bir haz alıyor. Hayal gücü oldukça geniştir ama hayallerini belli başlı insanlara açabiliyor, bu konuda geçmişten kalma bir kuyruk acısı var çünkü. Bir de aşırı meraklı; her şeyi merak edebilmek gibi garip bir özelliği var ama ondaki merak tanımı biraz daha farklı çalışıyor. İlgi alanları onun gibi biri için imkansız gibi görünen şeyler ve donanımının tam olduğu bu tip konulardan konuşmaya başlayınca, insanlar ondan birazcık ürkebiliyor.

Şimdi ben ne istiyorum? Hemen açıklayayım;

I. Sevgili düşünmüyorum, belki ufak hoşlaşmalar olabilir. Vera kolayca kapılabilecek bir kız olmasa da, bu insanların dış görünüşünü beğenmeyeceği anlamını taşımaz ne de olsa.

II. Onun kafa yapısına uygun, en azından onun düşünce sistemini takip edebilen dostlar gerçekten harika olur.

III. Arkadaşlar elbette sınırsız, Vera'nın yaş ve ırk konusunda ayrımı pek yoktur.
  • Clementine Carter

IV. Taparcasına sevdiği bir öğretmeni olursa çok hoş olur, onun hakkında haddinden fazla şey bilebilir ama kimseye anlatmaz.

V. Yetişkinler konusunda da herhangi bir sınırlaması yok; herkesle lak lak edebilir.

VI. Elbette bu kızın düşmanları olacak, hatta dostundan çok düşmanı da olabilir.

En son Vera Cardona tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 6:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clementine Carter
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Clementine Carter

Karakter Yaşı : 17
Gerçek Yaş : 28

Vera arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Vera arıyor.   Vera arıyor. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 6:23 pm

Clementine 4. sınıf olduğundan belki dost olmak zor olabilir. -Düşünceli smile- Ama olursa arkadaş olabilirler. ((: Ne yazık ki şu an için aklımda pek bir kurgu oluşmadı, oluşursa editlerim, istersen düşünürsün. ((:
Vera Cardona
5. Sınıf | Alba Öğrenci
5. Sınıf | Alba Öğrenci
Vera Cardona

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : Kullanmıyoruz öyle şeyler.
Gerçek Yaş : 31

Vera arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Vera arıyor.   Vera arıyor. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 6:43 pm

Birlikte de bir kurgu ayarlayabiliriz, benim de aklıma gelen bir şey yok şu an. Ama arkadaşım olarak ekleyeceğim ^^
Lachesis Paparizou
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Lachesis Paparizou

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

Vera arıyor. Empty
MesajKonu: Geri: Vera arıyor.   Vera arıyor. Icon_minitimeSalı Tem. 05, 2011 6:20 am

Taparcasına sevdiği öğretmeni Jeffrey McWeis olabilir. Aslında ünlüsü Gaspard Ulliel, ne kadar çaktırmasa da.
Lachesis ile Vera hakkında konuşmuştuk zaten.
Son olarak, bir ara seni rahatsız edeceğim, aklımda bir kurgu var, evet.

Vera arıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hera Arıyor..
» Vera Cardona
» Vera Cardona
» Bernard arıyor.